PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Petrojet - nowym sponsorem Vive Tauron Kielce

Autor: Dodano: 2017-03-02, 14:36 0

Witamy nowego członka - firmę Petrojet Sp. z o.o. w Klubie 100!

PETROjet posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obrocie paliwami płynnymi, wypracowując w tym czasie opinię stabilnej, wiarygodnej i cieszącej się zaufaniem Klientów firmy..

Potwierdzeniem bardzo dobrej pozycji Spółki na rynku jest chociażby fakt, iż Petrojet zajął 1. miejsce w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2016, tym samym zdobywając tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy w kraju!

- Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia - mówi Jakub Smoliński, Prezes Zarządu - jest ono bowiem potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do obsługi naszych Klientów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości produktów. Sukces nie byłby jednak na pewno możliwy bez zaangażowania naszych pracowników. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ udało nam się dobrać odpowiedzialnych i kompetentnych ludzi, na których opiera się nasza firma. Bez wątpienia najcenniejszą wartością w spółce Petrojet są ludzie, którzy ją tworzą – podkreśla Jakub Smoliński.

Petrojet oferuje w stałej sprzedaży:

· Olej napędowy PKN Orlen S.A., Grupa Lotos Paliwa, BP Polska S.E.

· Olej napędowy „B0”

· Benzyna bezołowiowa PB 95 i PB 98

· Olej opałowy Ekoterm Plus

Petrojet gwarantuje dostawę nawet w 24 h robocze od momentu złożenia zamówienia.

Swoim Klientom Spółka  nieodpłatnie użycza zbiorniki do magazynowania paliw płynnych o pojemności dostosowanej do indywidualnych potrzeb odbiorcy (od 1.000 do 30.000 litrów) z możliwością instalacji systemu ewidencji i kontroli procesu tankowania DMS.

W ramach umowy z factoringiem Petrojet oferuje Klientom wydłużenie terminu płatności od 30 do 60 dni, z gwarancją preferencyjnych stawek oprocentowania takiego kredytu kupieckiego.

Spółka jest członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Spółka posiada wpłaconą kaucję gwarancyjną na podatek VAT  w wysokości 3 miliony złotych.

Zapraszamy do kontaktu!
Manager ds. sprzedaży paliw płynnych Tomasz Łyczek, tel. 697 977 277 email: tomek@petrojet.pl.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!