PGE VIVE KIELCE

Aktualności

AZ Auto Części - witamy w Klubie 100

Autor: Dodano: 2017-03-08, 13:30 0

AZ Auto-Części Mariusz Rauner to nowa firma, która dołączyła do Klubu 100. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą części używanych do samochodów wszystkich marek osobowych i dostawczych. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie klientom szerokiej i bogatej oferty - Posiadamy 50.000 aukcji internetowych, na których można nabyć oferowane przez nas części. Działamy także zagranicą, głównie na rynkach wschodnich. Oferujemy sprzedaż bezpośrednią i wysyłkową - mówi właściciel Mariusz Rauner.

Współpraca z naszym klubem to nie pierwszy projekt wsparcia sportu realizowany przez AZ Auto Części - Staramy się uczestniczyć w sponsorigu świętokrzyskiego sportu. Współpracujemy z klubem bokserskim "Rush Kielce" i stowarzyszeniem "Świętokrzyski Biegacz". Jesteśmy firmą świadomą, jeśli chodzi o wspieranie lokalnych marek sportowych. Sam po sobie wiem, jak ważna jest aktywność fizyczna, kiedy spędzamy w pracy w trybie siedzącym po kilka godzin dziennie - dodaje właściciel firmy. 

Z szeroką ofertą firmy można zapoznać się na portalach aukcyjnych m.in. Allegro. Produkty podzielone są na części mechaniczne i blacharskiej - Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się także z zainteresowaniem kibiców Vive Tauron Kielce. Współpraca z takim klubem to dla naszej firmy prestiż.

AZ Auto-Części posiada wieloletnie doświadczenie w handlu częściami samochodowymi. Marka cieszy się dużym wśród klientów, partnerów i współpracowników. 

Konta firmy w serwisie Allegro:

Części balacharskie - http://allegro.pl/show_user.php?uid=36266581

Części mechaniczne - http://allegro.pl/show_user.php?uid=36266581

 

 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!