PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Zwycięstwo w LM - Sportowe Przeżycie 2016!

Autor: Dodano: 2017-03-28, 12:41 0

Zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów zostało wybrane "Sportowym Przeżyciem Roku 2016"!. Nagrodę Biznesu Sportowego "DEMES" w tej kategorii wręczono na oficjalnej gali podczas Forum Sportu i Biznesu 2017. Głosowanie na najważniejsze sportowe wydarzenie ubiegłego roku odbywało się na stronach internetowych Przeglądu Sportowego. Redakcja gazety wybrała dziesięć najważniejszych sportowych wydarzeń 2016 roku w Polsce, a kibice mogli głosować poprzez internet do 15 marca. 

Nominację do tytułu otrzmały wielkie sukcesy polskich sportowców, drużyn i reprezentacji: m.in. występ polskich piłkarzy nożnych podczas Mistrzostw Europy, rekord świata w rzucie młotem Anity Włodarczyk czy awans Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spośród najważniejszych sportowych osiągnięć, czytelnicy i internauci wybrali właśnie zwycięstwo drużyny Vive Tauron Kielce w rozgrywkach Velux EHF Champions League. 

Tryumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów został uznany najważniejszym sportowym przeżyciem 2016 roku w Polsce!

Przyznane wyróżnienie podczas gali biznesu sportowego podkreśla nie tylko wynik sportowy, ale także profesjonalny przekaz ze strony klubu, w tym m.in. obsługę medialną podczas turnieju finałowego Final Four w niemieckiej Kolonii. Ten fakt opisywała w swoim raporcie dla EHF, niezależna niemiecka agencja, podkreślając profesjonalizm i wyjątkowo duże jak na piłkę ręczną, zasięgi dotarcia z informacjami. Nagrodę podczas uroczystej ceremonii odebrali Dyrektor Marketingu, Paweł Papaj i Grzegorz Tkaczyk. 

To kolejne ogromne wyróżnienie, które otrzymał klub za historyczne osiągnięcie w 2016 roku. W styczniu podczas finału 82. Plebiscytu Sportowego, zespół Vive Tauron Kielce otrzymał nagrodę "Klubowej Drużyny Roku 2016". Największy sportowy plebiscyt w naszym kraju organizuje Przegląd Sportowy i TVP. 

ENGLISH VERSION - Winnig the Champions League was voted "Sport Experience of 2016 in Poland"

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!