PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Raport zdrowotny

Autor: Dodano: 2017-02-16, 14:23 0

W czwartek odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed wyjazdowym meczem Ligi Mistrzów z Celje Pivovanra Lasko. Nasza drużyna od środy przygotowuje się do spotkania z mistrzem Słowenii. Niestety, w naszym zespole nie brakuje urazów. Z kontuzja stawu skokowego zmaga się Tobias Reichmann, którego czeka kilkanaście dni przerwy - Dziś badania przeszedł także Mateusz Kus, jest uszkodzenie łąkotki i nie wiadomo ile potrwa przerwa, to decyzja lekarza. Sytuacja z Tobiasem wygląda trochę lepiej niż na początku myśleliśmy. Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja z Krzysztofem Lijewskim i Julenem Aginagalde, już wczoraj trenowali i wszystko było ok, więc liczymy na nich. Dean Bombac wrócił do zajęć i chcemy, żeby także w niedzielę był na parkiecie - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami trener Talant Dujszebajew.

Nasz szkoleniowiec ocenił także najbliższego przeciwnika - To bardzo dobry zespół, który gra szybką piłkę ręczną. Musimy być maksmylanie skoncetrowani na nas i szanować przeciwnika. Wtedy mamy szasnę na dwa punkty. Naszym celem jest walczć w każdym następnym meczu. Cztery mecze i cztery wygrane mogą nam dać pierwsze miejsce w grupie.

Mecz z Celje Pivovarna Lasko rozpocznie się w najbliższą niedzielę 19 lutego o godz. 18:00.