PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Powrót do zajęć po krótkiej, świątecznej przerwie...

Autor: Dodano: 2017-04-18, 15:23 0

Po krótkiej świątecznej przerwie nasz zespół powrócił do treningów. W poniedziałek zawodnicy będą trenowali dwukrotnie, a najbliższy okreszostanie poświęcony przygotowaniom do decydujących spotkań PGNiG Superligi i Pucharu Polski - Przez ostatnie kilka lat, to pierwsze doświadczenie, kiedy mamy możliwość na trochę wolnego czasu, żeby odpocząć. W tej chwili mamy w tygodniu jedno spotkanie, więc możemy spokojnie popracować także fizycznie i przygotować drużynę jak najlepiej do najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze - mówi trener Talant Dujszebajew. 

Drużyną rozpoczęła pracę mocnym akcentem, od zajęć biegowych i treningu w siłowni - Kilku zawodników miało w ostatnim czasie problemy ze zdrowiem, brali antybiotyki i teraz musimy pracować, żeby być w jak najlepszej formie na najważniejszą częścią sezonu - ocenia szkoleniowiec mistrzów Polski. Powoli do pełnej sprawności powraca Mariusz Jurkiewicz, zawodnik wykonuje już sporą część ćwiczeń wspólnie z zespołem - Może biegać i wykonywać wiele rzeczy. Oczywiście jesteśmy zadowoleni, że zaczyna "krok po kroku" rzucać, ale zobaczymy jak będzie z barkiem. Mam nadzieję, że w tym sezonie jeszcze nam pomoże - zakończył szkoleniowiec "żółto-biało-niebieskich". Z druzyną nie trenuje na razie Filip Ivić, który jest przeziębiony. 

Najbliższy mecz naszej drużyny odbędzie się na zakończenie rozpoczętego tygodnia. Na wyjeździe w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału PGNiG Superligi nasza drużyna zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Mecz rozpocznie się w niedzielę 23 kwietnia o godz. 15:15. 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!