PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Unimax Development nowym partnerem klubu

Autor: Dodano: 2017-05-16, 14:04 0
Firma UNIMAX Development została nowym partnerem klubu Vive Kielce. Znana na kieleckim rynku mieszkanowym marka będzie wspierać "żółto-biało-niebieskich".- Miło nam dołączyć do grona firm zrzeszonych w „Klubie 100”, które swoim zaangażowaniem na wielu płaszczyznach, udzielają wsparcia naszej mistrzowskiej drużynie. Wierzymy, że dołożenie naszej cegiełki przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych klubu promujących Kielce w Polsce i za granicą. Zarazem liczymy, że owocna współpraca skutecznie wypromuje realizowane przez Unimax inwestycje mieszkaniowe charakteryzujące się doskonałymi lokalizacjami oraz wysoką jakością wykonania. Wielu kibiców klubu, a także właścicieli i pracowników firm z „Klubu 100”, zapewne zainteresuje oferta mieszkaniowa OSIEDLA LEGIONÓW, nowej inwestycji firmy Unimax położonej w centrum Kielc. Na nabywców czekają atrakcyjne mieszkania z funkcjonalnymi aranżacjami i dużymi przeszkleniami - Michał Kubicki, Prezes Zarządu Unimax Development Sp.z.o.o.
 
UNIMAX Development jest deweloperskim ramieniem grupy kapitałowej UNIMAX, działającej na polskim rynku budowlanym od ponad 25 lat. W ramach działań UNIMAX Development powstało dotychczas w Kielcach i w Warszawie ponad 650 mieszkań, a kolejny tysiąc jest w fazie realizacji lub projektowania. Łącznie to ponad 80 000 m2. Dużym atutem UNIMAXU jest realizacja przedsięwzięć deweloperskich w obrębie jednej firmy, co usprawnia zarządzanie całym procesem inwestycyjnym. UNIMAX Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającym największe firmy deweloperskie w Polsce.
 
Nagrody i wyróżnienia dla kieleckich inwestycji:
 „Złoty Żuraw” dla budynku mieszkalno-usługowego „Promenada Solna” w Kielcach przy ul. Solnej 4A i 4B,
 „Świętokrzyska Budowa Roku” dla III etapu osiedla Nowego Baranówka w Kielcach przy ul. Rajtarskiej 8,
 „Złote Skrzydła 2016” dla osiedla „Nowy Baranówek” w Kielcach.
 
OSIEDLE LEGIONÓW jest kolejną dużą inwestycją mieszkaniową spółki w Kielcach. Projekt położony przy ul. Ściegiennego 5, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury, został podzielony na trzy etapy. Ogółem w osiedlu powstanie około 400 mieszkań. Zainteresowanych klientów zakupem mieszkań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.
 
Dane teleadresowe:
Unimax Development Sp. z o.o.
Siedziba spółki 01-042 Warszawa ul. Okopowa 56 tel. 22 45 25 399
 
Biuro Sprzedaży
25-033 Kielce, ul. Ściegiennego 5
tel. 41 313 33 24
 
Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!