PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Komentarze po awansie do finału

Autor: Dodano: 2017-05-16, 20:53 7

Nasza drużyna zagra w finale PGNiG Superligi. Kielczanie pokonali na własnym parkiecie MMTS Kwidzyn 31:26 i wywalczyli awans do wielkiego finału rozgrywek. Ostatnie minuty meczu nasza drużyna wygrała 6:0(!)

Patryk Rombel (trener MMTS Kwidzyn): Od pierwszego meczu staraliśmy się realizować na parkiecie swoje założenia. Wiadomo jaka jest klasa naszego przeciwnika. Fajnie, że udało się momentami prowadzić wyrównane zawody i wyjeżdzamy stąd z podniesioną głową. Granie z Vive, szczególnie u nich w domu, to zawsze jest dobre doświadczenie. Widać w trakcie całego sezonu, że zrobiliśmy progres w ataku, nie tracimy już tylu głupich piłek. 

Mateusz Jachlewski (Vive Tauron Kielce): Na pewno nie chcieliśmy fundować kibicom dodatkowych emocji. W drugiej połowie mecz nie ułożył się, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Popełniliśmy sporo błędów w ataku. Przeciwnik wyszedł nawet na prowadzenie, ale w ostatnich siedmiu minutach po raz kolejny zbudowaliśmy przewagę i awansowaliśmy do finału.

Krzysztof Lijewski (Vive Tauron Kielce): Od pierwszej minuty graliśmy dobrze, była koncetracja i pewność siebie. Pierwsza odsłona na pewno mogła się podobać. W drugiej myśleliśmy chyba, że mecz sam się dokończy. Przeciwnicy byli nastawieni inaczej i wykorzystywali każdy nasz błąd. Kontrowali nas i wyszli nawet na prowadzenie, ale na szczęście w porę opanowaliśmy sytuację i wygraliśmy spotkanie. Teraz w niedzielę czeka nas spotkanie w finale Pucharu Polski, zostało nam jedenaście dni do końca sezonu i na pewno lekko nie będzie. Czekają nas bardzo trudne spotkania. 

Talant Dujszebajew (Vive Tauron Kielce): W pierwszej połowie walczyliśmy bardzo dobrze i wynik był dla nas korzystny. W drugiej odsłonie myślę, że każdy miał w głowie, że w niedzielę mamy finał Pucharu Polski. Każdy jest człowiekiem i to jest normalne, kiedy masz pięć goli przewagi i wiesz, że za cztery dni grasz bardzo ważny mecz. Od dziś do niedzieli mamy jeszcze czas potrenować, żeby mieć więcej możliwości w finale PP. Czuliśmy wsparcie z trybun, za co dziękujemy i gramy zawsze dla kibiców!

Ocena:

Komentarze (7)

Dołacz do dyskusji
 • czwarty :
  + 0 -

  Może to przejęzyczenie i chodziło o sezon bieżący?


  zgłoś do usunięcia
  czwarty :
  + 0 -

  Co to za rewelacje komentatorów wczorajszego spotkania, a'propo tego, że P.Paczkowski może nie zagrać w Vive w przyszłym sezonie?


  zgłoś do usunięcia
  czwarty :
  + 0 -

  http://www.ehftv.com/pl/video/2017-05-10-ds-auto-gomas-sinfin-recoletas-atletico-valladolid
  Warto zobaczyć co wieku 19 lat potrafi Dani. Za dwa lata po powrocie z Celje, to będzie Pan Daniel. Widać też, że jego parametry fizyczne są już mocno przestarzałe - kawał chłopa. Ciekawe jaki jest pomysł na Szymona Sićkę, przy takim tłoku na lewym.


  zgłoś do usunięcia
  czwarty :
  + 0 -

  http://www.hballtransfers.com/bundesliga-1-1-1-1-1-1-1-1/video-best-of-stefan-kretzschmar
  1:00, mniej więcej


  zgłoś do usunięcia
  czwarty :
  + 0 -

  Obejżałem właśnie filmik "the best of Stefan Kreztzhmar". Niewiarygodny rzut, który wykonał Manu ze skrzydła, na Omeyera w półfinale LM, jest idalną kopią Stefana, ale z trudniejszej pozycji...:-)


  zgłoś do usunięcia
  czwarty :
  + 0 -

  Doświadczając marazmu panującego na tej stronie, brak jakiejkolwiek dyskusji, rozmowy, ciekawostek wymienianych między kibicami, świadczy tylko o jednym. Sezon 2016/17 skończył się 02.04 meczem z Montpellier, teraz został już tylko obowiązek w postaci zdobycia PP i MP. Kolejnym tego przejawem jest frekwencja na trybunach meczu półfinałowego. Może to nie polityczne, bo "dopóki piłka w grze..." i takie tam, ale taka jest smutna prawda. Ten sezon jest dla środowiska sromotną porażką. Niech będzie nauką (panie Trenerze).


  zgłoś do usunięcia
  petertk :
  + 0 -

  NIE!!! TRENERZE TO NIE JEST NORMALNE!!!!!!!!!! !i twoja w tym głowa żeby tak nie było.mecz trwa 60 minut.te twoje "normalne"z lepszą drużyną to" normalne" że kolejne baty,co dobitnie pokazała LM.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!