PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wyjazd na mecz finału do Płocka

Autor: Dodano: 2017-05-22, 10:00 0

Przed nami najważniejsze mecze sezonu, w tym finał PGNiG Superligi! W tym roku o zdobyciu Mistrzostwa Polski zadecydują dwa spotkania, pierwsze z nich odbędzie się 24 maja (środa) w Płocku. Już od czwartku można zapisywać się na wyjazd do Orlen Areny. Wszystkich kibiców zapraszamy do siedziby klubu przy ul. Robotniczej 5. Zapisy będą prowadzone do poniedziałku do godz. 15:00. 

Cena biletu na mecz to 50 złotych. Transport na mecz dla pierwszych kilkudziesięciu osób, które zapiszą się na wyjazd jest darmowy (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów!)Do zapisu niezbędne są numer PESEL i dane osobowe. Cenę transportu dla pozostałych osób zainteresowanych przejazdem autokarem podamy niebawem. 

Informujemy, że zapisów można będzie dokonać także w niedzielę 21 maja podczas meczu finału PGNiG Pucharu Polski w Lublinie na stoisku przygotowanym przez kielecki klub w holu Hali Globus.

W piątek 19 maja wydłużone zostaną godziny, w których będzie można dokonać zapisu na mecz. Zapraszamy do siedziby klubu do godz. 18:00!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczy z klubem 41 345 10 44.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!