PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Reichmann: To był wspaniały czas dla mnie (VTK TV)

Autor: Dodano: 2017-06-09, 10:34 0

Tobias Reichmann po trzech sezonach, opuszcza naszą drużynę. Z naszym klubem popularny "Ippe" zdobył trzy doblety na krajowym podwórku - Mistrzostwo i Puchar Polski. W ubiegłym sezonie sięgnął także po zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Podczas pobytu w Kielcach został etatowym reprezentantem Niemiec. Ze swoją kadrą narodową zdobył w 2016 roku, złoty medal Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce.

Od nowego sezonu niemiecki skrzydłowy będzie reprezentował barwy występującego w Bundeslidze - MT Melsungen. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zawodnikiem przygotowanego przez telewizję klubową Vive Tauron Kielce.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!