PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Losowanie grup Velux EHF Champions League

Autor: Dodano: 2017-06-30, 12:46 0

W piątek 30 czerwca w Ljubljanie (Słowenia) odbędzie się losowanie grup Velux EHF Champions League sezonu 2017/18. Ceremonia rozpocznie się o godz. 21:00, transmisja w telewizji Canal+ Sport oraz w internecie za pośrednictwem EHF TV. 

Już dziś poznamy rywali naszej drużyny w fazie grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2017/18. Przypominamy, że rozlosowane zostaną łącznie cztery grupy C i D, w których zagra po sześć zespołów oraz grupy A i B, w których rywalizować będzie po osiem drużyn. Zwycięzcy grup A i B awansują bezpośrednio do ćwierćfinału LM. Spośród 16 zespołów rozstawionych w ośmiu koszykach w fazie grupowej nie graliśmy tylko z Paris Saint Germain, Flensburgiem Handewitt oraz HBC Nantes. Z dwoma pierwszymi klubami mierzyliśmy się w fazie play-off lub w Final4 w Kolonii. 

Nasza drużyna przed losowanie rozstawiona jest w koszyku numer 2 z tryumfatorem ubiegłorocznej edycji LM, Vardarem Skopje. Na miejsce podczas losowania obecny będzie Dyrketor Sportowy, Radosław Wasiak.

Opinie po losowaniu będą dostępne na naszej stronie internetowej. 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!