PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Sprostowanie dot. transferu Bence Banhidiego

Autor: Maciej Czerwiec Dodano: 2017-07-07, 12:35 0

Dzisiaj na łamach portalu Wyborcza Kielce pojawiła się informacja o pozyskaniu przez Klub Sportowy Vive Tauron Kielce węgierskiego obrotowego Bence Banhidiego, który obecnie jest zawodnikiem MOL-Pick Szeged. Do sprawy postanowił się odnieść Prezes KS Vive Handball Kielce S.A. Bertus Servaas, komentując tę informację następująco:

"W związku z publikacją w dzienniku „Gazeta Wyborcza” (7 lipca br.) artykułu pt. „Banhidi w Vive Tauron! "Może godnie w przyszłości zastąpić Aginagalde", pragnę sprostować informacje tam zawarte" – mówi Bertus Servaas Prezes Zarządu KS Vive Handball Kielce SA.

"Nie jest prawdziwa wiadomość zawarta w tymże artykule mówiąca jednoznacznie, że od sezonu 2018/19 zawodnikiem naszego Klubu będzie węgierski obrotowy Bence Banhidi. Nie podpisaliśmy żadnego kontraktu z tym zawodnikiem. Oczywiście jest jednym z najlepiej zapowiadających się piłkarzy ręcznych młodego pokolenia, jednakże na chwilę obecną ściągnięcie Banhidiego do Kielc jest nierealne. Zaskoczeniem dla mnie były także słowa II trenera naszego zespołu cytowane w artykule . Będę wyjaśniał tę kwestię z Tomaszem Strząbałą. Odpowiedzialny za temat transferów jest tylko i wyłącznie Zarząd Klubu."  – zakończył Bertus Servaas

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!