PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Patryk Walczak na wypożyczeniu w Massy Essonne Handball

Autor: Dodano: 2017-07-17, 12:23 1

Patryk Walczak w sezonie 2017/18 będzie zawodnikiem francuskiego zespołu Massy Essonne Handball. Oborotowy Vive Tauron Kielce trafi na roczne wypożyczenie do beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. 

24-letni zawodnik trafił do naszej drużyny przed sezonem 2016/17, związał się z naszym klubem trzyletnią umową. W kolejnym sezonie zagra na wypożyczeniu w drużynie Massy Essonne Handball, która wywlaczyła awans do Lidl Starligue i buduje skład na występy w nawyższej klasie rozgrywkowej we Francji. W styczniu 2017 roku były zawodnik Pogoni Szczecin zadebiutował także w seniorskiej kadrze Polski, znalazł się także w składzie "biało-czerwonych" na Mistrzostwa Świata rozgrywane we Francji. Drużyna rozpocznie sezon 13 września, od meczu na własnym parkiecie z uczestnikiem Ligi Mistrzów - Nantes HB.

Przypominamy, że wypożyczeni do innych zespołów zostali także: Dani Dujszebajew, Branko Vujović (Celje Pivovarna Lasko) i Szymon Sićko (TV Huttenberg).

Ocena:

Komentarze (1)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!