PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Dujszebajew: Drużyna pracuje z dużym zaangażowaniem

Autor: Dodano: 2017-08-05, 19:17 0

Od poniedziałku "żółto-biało-niebiescy" szlifują formę przed nowym sezonem. W sześć dni nasz zespół odbył dziesięć jednostek treningowych. Niedziela będzie dla zawodników dniem wolnym.

- Rano pracujemy dużo nad wydolnością, obciążenia zwiększają się z każdym dniem. Zawodnicy pracują bardzo dobrze i z dużym zaangażowniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wykonujemy wiele ćwiczeń po kątem przygotowania fizycznego. Pod koniec następnego tygodnia chcemy iść na maksa, aby następnie pracować nad szybkością - mówi trener Talant Dujszebajew. 

Od środy poranne bieganie odbywa się na bieżni Stadionu Lekkoatletycznego. Następnie drużyna przenosi się do siłowni. Wieczorne zajęcia w dużej mierze skupiają się już na elementach piłki ręcznej. Zarówno poranne, jak i wieczorne zajęcia trwają około dwie godziny - Wykonujemy także dużo elementów stabilizacji, żeby zabezpieczyć zawodników przed urazami. Od piątku trenujemy także trochę więcej w kontakcie, tak aby następny czwartek zacząć już większą pracę pod kątem taktycznym - wyjaśnia szkoleniowiec naszego zespołu. 

W poniedziałek nasz zespół ponownie spotka się dwukrotnie na zajęciach i rozpocznie drugi tydzień przygotowań do sezonu  2017/18. 

Relacje z treningów można śledzić na klubowych kontach w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!