PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Dwa transfery do Kielc wśród najciekawszych w Europie

Autor: Dodano: 2017-08-11, 15:10 0

Europejska Federacja Piłki Ręcznej opublikowała listę 12. najciekawszych transferów w Europie w sezonie 2017/18. W pierwszej trójce znalazły się dwa transfery do naszego klubu. 

Dziennikarze oficjalnej strony EHF podali listę dwunastu najciekawszych ich zdaniem ruchów transferowych na Starym Kontynenencie. W przygotowanym zestawieniu znalazło się dwóch nowych zawodników Vive Kielce. Za najbardziej interesujący transfer uznano przenosiny Alexa Dujshebaeva z Vardaru Skopje do stolicy regionu świętokrzyskiego. Na trzeciej pozycji znalazł się Blaz Janc, który do naszej drużyny trafił z słoweńskiego Celje Pivovarna Lasko. 

Całość zestawienia na www.eurohandball.com

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!