PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wyjątkowy... Mecz Dawcy Szpiku

Autor: Dodano: 2017-10-09, 15:09 0

Przez cały październik zawodnicy PGNiG Superligi będą promować inicjatywę dzielenia się bezcennym darem - szpikiem kostnym. Z tej okazji wtorkowy z NMC Górnikiem Zabrze będzie miał wyjątkową oprawę. 

W holu Hali Legionów stanie strefa DKMS, w której każdy kibic chętny do niesienia pomocy innym, będzie mógł wykonać pierwsze kroki do rejestracji w bazie dawców szpiku. Tuż obok rozstawiona zostanie specjalna karta, na której wszyscy chętni będą mogli odbić swoje dłonie czerwoną farbą, gest stał się znakiem firmowym wspólnej akcji klubów PGNiG Superligi. 

Zawodnicy obu drużyn podczas rozgrzewki będą ubrani w specjalne, okazjonalne koszulki, na których umieszczone zostanie motto kampanii DKMS - "Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach". Podczas oficjalnej prezentacji w takie same trykoty ubrana będzie dziecięca eskorta towarzysząca zawodnikom obu ekip.

Spotkanie z NMC Górnikiem Zabrze rozpocznie się w Hali Legionów we wtorek 10 października o godz. 20:15. Bilety na mecz można nabywać w Internetowym Systemie Biletowym (dziś do godz. 20:15) oraz w kasie Hali Legionów w dniu meczu od godz. 19:00. 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!