PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Kolejna długa podróż kielczan

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-11-10, 10:16 0
Drużyna PGE VIVE Kielce ponownie wyrusza w kilkudniową trasę. Wyprawa obejmie w sumie cztery kraje i dwa wyjazdowe mecze, w Aalborgu i w Szczecinie.
 
Pierwszy etap to mecz Ligi Mistrzów w Aalborgu, który odbędzie się w niedzielne popołudnie. Na to spotkanie zespół wyjedzie już w sobotę, po porannym treningu. Z lotniska w Balicach zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym udadzą się do Amsterdamu, gdzie, wykorzystując kilkugodzinny okres oczekiwania na samolot do Aalborga, zjedzą kolację. W Danii wylądują późno w nocy, a w hotelu zameldują się około godz. 23. W niedzielę, po śniadaniu, drużynę czeka analiza wideo, lunch, kawa i już trzeba będzie zbierać się na mecz, który o godz. 16:50 rozpocznie się w Jutlander Bank Arena.
 
MECZ VELUX EHF CHAMPIONS LEAGUE, NIEDZIELA, 12.11.2017., GODZ. 16:50
AALBORG HANDBOLD – PGE VIVE KIELCE
Transmisja od godz. 16:45 w Canal+ Sport
 
Niewiele czasu na sen będą mieli członkowie zespołu po powrocie do hotelu, bo już na godz. 4:45 w poniedziałek planowany jest wyjazd na lotnisko, z którego drużyna ponownie odleci do Amsterdamu, a następnie do Berlina. Bezpośrednio ze stolicy Niemiec drużyna pojedzie do Szczecina, gdzie następnego dnia, o godz. 18:00 zmierzy się z Sandrą SPA Pogonią Szczecin. 
 
MECZ PGNIG SUPERLIGI, WTOREK, 14.11.2017., GODZ. 18:00
SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN - PGE VIVE KIELCE
 
W środę rano zespół poleci do Warszawy, a stamtąd autokarem wróci do Kielc w godzinach popołudniowych.
Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!