PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Michał Jurecki w najlepszej siódemce 10. kolejki Ligi Mistrzów!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-12-04, 13:32 0

Eksperci Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej wybrali najlepszych zawodników 10. kolejki Ligi Mistrzów. W siódemce znalazł się m.in. Michał Jurecki, wyróżniony za świetny występ w sobotnim meczu z Telekom Veszprem HC.

Ze swoimi dziewięcioma trafieniami Dzidziuś definitywnie był najlepszym strzelcem i jednym z najbardziej widocznych zawodników tego spotkania. Jak podkreślili eksperci EHF-u, "Michał był wszędzie i choć nie wystarczyło, by wygrać, w Veszprem pokazał pełnię mocy". Nikt z ekipy węgierskiej nie został wytypowany do zestawienia, aczkolwiek w tym samym meczu federacja dostrzegła Dejana Manaskova, którego bramka zdobyta "na szczupaka" po podaniu Mate Lekaia trafiła do grupy pięciu najlepszych trafień kolejki. 

Kolejkę sezonu póki co zaliczył nasz przyszły zawodnik, Andreas Wolff. Bramkarz wymurował między słupkami THW Kiel ścianę płaczu dla zawodników Flensburga, z którymi "Zebry" wygrały w środę 33:30. Niemca wybrano najlepszym bramkarzem, a jego podwójna interwencja na Holgerze Glandorfie i Thomasie Mogensenie z tego spotkania znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia najlepszych parad bramkarskich dziesiątej kolejki.

Najlepsza siódemka 10. kolejki VELUX EHF Champions League:

  • Lewoskrzydłowy: Uwe Gensheimer (Paris Saint-Germain Handball)
  • Lewy rozgrywający: Michał Jurecki (PGE VIVE Kielce)
  • Środkowy rozgrywający: Barys Pukhouski (HC Motor Zaporozhye)
  • Prawy rozgrywający: Jose Guilherme de Toledo (Orlen Wisła Płock)
  • Prawoskrzydłowy: Mario Lopez (Abanca Ademar Leon)
  • Obrotowy: Patrick Wiencek (THW Kiel)
  • Bramkarz: Andreas Wolff (THW Kiel)

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!