PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Jedenastu naszych w świętokrzyskim plebiscycie sportowym!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-12-19, 18:26 0

Trwa plebiscyt sportowy "Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu". Wśród nominowanych znalazło się aż jedenastu przedstawicieli PGE VIVE Kielce, w tym trener, seniorzy i najmłodsi gracze naszego klubu. Gorąco zachęcamy do głosowania na żółto-biało-niebieskich! Czas do 19 stycznia.

To już 66. edycja plebiscytu organizowanego przez redakcję "Echa Dnia" wraz z największymi mediami regionu, tj. TVP Kielce, Radiem Kielce, Gazetą Wyborczą i portalem Sport.pl. Za rok 2017 Kapituła nominowała aż sześciu zawodników pierwszej drużyny PGE VIVE Kielce. Na uznanie w oczach ekspertów zasłużył też trener Talant Dujshebaev oraz czterech młodych graczy naszego klubu. Głosować można na cztery sposoby: za pośrednictwem kuponów dołączonych do gazet "Echo Dnia", SMS-ów, portalu echodnia.eu oraz Facebooka. Laureatami będzie dziesięciu sportowców, trzech trenerów i trzy talenty województwa świętokrzyskiego. Wygrają ci, którzy otrzymają najwięcej punktów z głosowania kibiców (waga głosów - 0,7) oraz Kapituły (waga głosów - 0,3). W zależności od wybranej metody głosy kibiców będą miały różną wartość.

Jedenastu żółto-biało-niebieskich jest nominowanych w trzech kategoriach (w nazwiskach znajdują się linki do profili, w których można oddawać głosy).

NOMINOWANY W KATEGORII "NAJPOPULARNIEJSZY TRENER":

NOMINOWANI W KATEGORII "NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC":

NOMINOWANI W KATEGORII "TALENTY":

  • Miłosz Wałach, PGE VIVE Kielce: bramkarz, 16 lat, zawodnik drużyny drugoligowej, zespołów juniorów i juniorów młodszych, a ostatnio pierwszego zespołu, z zaliczonymi kilkoma występami w PGNiG Superlidze, reprezentant kraju juniorów młodszych,
  • Maciej Filipowicz, PGE VIVE Kielce: obrotowy, 17 lat, zawodnik drugoligowej drużyny rezerw klubu oraz zespołu juniorów PGE VIVE;regularnie powoływany do reprezentacji kraju juniorów,
  • Damian Spytek, PGE VIVE II Kielce: bramkarz, 17 lat, wychowanek Orląt Zwoleń, czołowy zawodnik drugoligowego zespołu PGE VIVE II oraz drużyny juniorów, powoływany do reprezentacji Polski juniorów młodszych i na związkowe szkolenia bramkarzy,
  • Jakub Syska, PGE VIVE: rozgrywający, 17 lat, ostatnio kontuzjowany zawodnik drugoligowej drużyny PGE VIVE II oraz zespołu juniorów, ale dysponujący dużym potencjałem, powoływany do reprezentacji Polski juniorów młodszych.

Głosowanie potrwa do piątku, 19 stycznia. Zwycięzców poznamy na uroczystej gali dwa tygodnie później, 2 lutego. Zapraszamy do oddawania głosów na żółto-biało-niebieskich!

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!