PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Zapraszamy do sklepu kibica tuż przed świętami!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-12-20, 09:26 0

W czwartek oraz w piątek, 21 i 22 grudnia, zapraszamy w godzinach 15-19 do Hali Legionów. Dla wszystkich spóźnialskich, którzy chcieliby sprawić swoim najbliższym oryginalny prezent gwiazdkowy, a jeszcze nie mieli czasu o to zadbać, otwarty zostanie sklep kibica. W nim, obok znanych pozycji, pojawi się nowy asortyment.

Najpopularniejszymi produktami, które podczas ostatniego meczu w Hali Legionów, rozchodziły się jak świeże bułeczki o poranku, były szaliki i kalendarze. Oczywiście, nie zabraknie ich w naszym sklepie w najbliższe dni. Kalendarze dostępne są w dwóch wersjach, ściennej i biurkowej. Z szalikami, w zaokiennym anturażu, najlepiej komponują się nowe czapki - żółto-biało-niebieski, ciepły kawał wełny z pomponem, chroniący przed zimnem w chłodne dni.

Dużą popularnością cieszą się również koszulki meczowe, a obok nich w naszym sklepie dostępne będą nowe wzory T-Shirtów i bluzy. Ponadto, oferujemy mnóstwo gadżetów i przyborów szkolnych dla najmłodszych, a wśród nich piórniki, shakery, torby, worki na buty czy naklejki. Nie zabraknie sztandarowych produktów klubowych: piłek, smyczy oraz wielu innych nowych drobiazgów. 

Stałą pozycją w naszym sklepiku jest także autobiografia Grzegorza Tkaczyka pt. "Niedokończona gra" oraz archiwalne numery informatora meczowego #dawajDAWAJ.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!