PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Podsumowanie Szlachetnej Paczki 2017!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-12-21, 20:02 0

We wtorek wieczorem zakończyliśmy tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Zgromadzone przez zawodników, kibiców i mieszkańców Kielc produkty trafiły do Pani Moniki. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego akcję na naszym kanale YouTube.

Grudzień to wyjątkowy czas - mówi Karol Bielecki - My, jako zespół PGE VIVE Kielce, chcemy ten czas uczcić i pomóc potrzebującym. Co roku dołączamy się do akcji, wyjątkowo fajnie jest pomóc drugiemu człowiekowi. Tym razem przygotowywaliśmy paczkę dla Pani Moniki, starszej i samotnej osoby, zmagającej się z cukrzycą i astmą. W gromadzenie potrzebnych produktów i przedmiotów zaangażowało się wiele osób. Ogromną rolę odegrali kibice i mieszkańcy Kielc, pomogły także lokalne media, za pośrednictwem których uzyskaliśmy kontakt do osoby, która zdecydowała się oddać pani Monice balkonik. Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami, stworzyli ogromną paczkę darów!

Akcja była wieloetapowym przedsięwzięciem, na które składały się zakupy, zbiórka darów wśród kibiców, wielkie pakowanie i wręczenie prezentów Pani Monice. Cieszy nas to, że to jest konkretna pomoc dla konkretnej osoby, możemy zobaczyć jej wymiar - mówił podzas zakupów Mariusz Jurkiewicz - Takie działanie sprawia satysfakcję, bo czasem przelewamy pieniądze czy robimy inne transfery, a w ogóle nie wiemy, czy to faktycznie trafia do danego człowieka. W miniony wtorek, 19 grudnia, gdy wszystkie zgromadzone przedmioty trafiły do nowej właścicielki, operacja pt. "Szlachetna Paczka 2017" dobiegła końca.

Pomagamy z czystego serca i z wielką ochotą. Klub to nie tylko my, ale i kibice oraz całe miasto, które nas wspiera. Inicjatywa wyszła ze strony kibiców i jest nam bardzo miło, że to wszystko miało miejsce - podsumowuje Karol.

 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!