PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Od poniedziałku zespół wraca do pracy!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-01-05, 09:21 0
W poniedziałek, 8 stycznia, zespół PGE VIVE Kielce wznowi treningi po przerwie świątecznej. Na treningach zabraknie zawodników przebywających na zgrupowaniach kadr narodowych przed EHF EURO 2018 oraz eliminacjami MŚ 2019.
 
Tak mi źle, tak mi żle, tak mi szaro, każdy dzień ciągnie się jak makaron - pewnie trzy czwarte kibiców handballu z Kielc tą właśnie piosenką rozpoczyna każdy dzień, nucąc ją sobie pod prysznicem o poranku. Fakt, czas bez piłki ręcznej potrafi dłużyć się jak wyjątkowo rozgotowane spaghetti! Póki co, fani żółto-biało-niebieskich będą musieli się z nim jeszcze trochę pomęczyć, bo szczypiorniak w wydaniu meczowym wróci do Hali Legionów dopiero w lutym. Zawodnicy jednak już w przyszłym tygodniu wracają do pracy po przerwie świątecznej.
 
Drużyna PGE VIVE Kielce wznowi treningi w poniedziałek, 8 stycznia. Pierwsze zajęcia odbędą się do południa (bieganie + siłownia). Tego samego dnia, wieczorem zespół wróci do hali, by odbyć już regularny trening z piłkami. W ten sposób zawodnicy rozpoczną zimowy okres przygotowawczy przed drugą częścią sezonu. W ekipie mistrzów Polski zabraknie graczy reprezentujących swoje kraje na EHF EURO 2018 w Chorwacji oraz Sławomira Szmala, który przebywa na zgrupowaniu kadry Polski.
 
 
Najbliższe mecze PGE VIVE Kielce:
  • 24.01. (środa): Superliga

Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce

  • 31.01. (środa): Puchar Polski

AZS UW Warszawa - PGE VIVE Kielce

  • 03.02. (sobota): Superliga

Piotrkowianin Piotrków Tryb. – PGE VIVE Kielce

  • 06.02. (wtorek): Superliga

PGE VIVE Kielce – Meble Wójcik Elbląg

  • 11.02. (niedziela): Liga Mistrzów

SG Flensburg-Handewitt – PGE VIVE Kielce

  • 13.02. (wtorek): Superliga

NMC Górnik Zabrze – PGE VIVE Kielce

  • 17.02. (sobota): Liga Mistrzów

PGE VIVE Kielce - RK Celje Pivovarna Lasko

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!