PGE VIVE KIELCE

Aktualności

W niedzielę gramy z WOŚP!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-01-13, 12:00 0

W niedzielę, 14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy. Celem obecnej edycji jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu nowordków. Tego dnia zapraszamy do odwiedzenia kilku miejsc w Kielcach, gdzie będzie można wylicytować klubowe gadżety z autografami oraz spotkać się z naszymi zawodnikami. 

Od wielu lat druga niedziela stycznia upływa pod znakiem czerwonego serduszka naklejanego na zimowe kurtki i czapki. Choć często dni te bywają naprawdę mroźne, tradycyjnie, tłumy Polaków wychodzą na ulice, wspierać jedną z najpiękniejszych inicjatyw charytatywnych w kraju, a może i na świecie. W tym roku zapowiada się jeden z łagodniejszych pod względem pogodowym finałów, więc tym bardziej zachęcamy do długich, zimowych spacerów, podczas których poobklejamy okrycia wierzchnie serduszkami WOŚP-u.

Klub PGE VIVE Kielce aktywnie wspiera 26. finał akcji, oddając na charytatywne licytacje do różnych sztabów liczne fanty. W Kielcach, 14 stycznia, nasi zawodnicy obecni będą przy aukcjach, na których będzie można nabyć m.in. piłki, kalendarze i klubowe koszulki z podpisami graczy.

Serdecznie zapraszamy do niżej wymienionych miejsc:

  • Rynek w Kielcach, godz. 15, 
  • Galeria Korona, ul. Warszawska 26, godz. 15,
  • Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, godz. 16.

Wszystkie możliwości wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępne są na oficjalnej stronie fundacji -> TUTAJ.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!