PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Rusza sprzedaż biletów na Szczecin!

Autor: Magda Pluszewska, fot. G. Trzpil Dodano: 2018-03-09, 10:00 2

W piątek, 9 marca, o godz. 12:00 rusza sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin, który odbędzie się 17 marca (sobota), o godz. 16:00, w Hali Legionów.

Cena wejściówki na to spotkanie wynosi 15 zł niezależnie od sektora. Przy okazaniu biletu na mecz z Brześciem lub z Płockiem, wejściówkę na to spotkanie można nabyć w promocyjnej cenie 5 zł.

Bilety można zakupić w Internetowym Systemie Sprzedaży (tylko w razie zakupu za regularną cenę). W przypadku chęci skorzystania z promocji, należy osobiście przyjść do siedziby klubu w godzinach 8-16 lub okazać bilet w kasie, w dniu meczu. Przypominamy, że dzieci do 10 r.ż. wchodzą za darmo (bez gwarancji miejsca siedzącego).

Ocena:

Komentarze (2)

Dołacz do dyskusji
 • magdapluszewska :
  + 2 -

  Czarcik, jeżeli awansujemy do 1/4 PP, to mecz odbędzie się w środę, 14 marca, prawdopodobnie o godz. 18:30. Ceny biletów wyniosą 10 zł.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + -1 -

  A co z meczem 1\4 PP? Z losowania wynika, że będzie u nas - wiem, że jeszcze nie rozegrana została 1/8, ale te mecze dzieli dwa dni (wg grafiku z naszej strony) - można chociaż jakąś akcję informacyjną zrobić, kiedy będzie mecz i po ile bilety.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!