PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wyjątkowe promocje dla kibiców w marcu!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-03-12, 12:33 0

Wiosna tuż, tuż! Za oknami coraz ładniej i cieplej, a marcowe promienie słońca zachęcają do ruszenia się z domu. W związku z tym, klub PGE VIVE Kielce przygotował wyjątkowe promocje dla kibiców, zachęcając do spędzenia pogodnych popołudni w Hali Legionów! Szczegóły podajemy poniżej.

1. Akcja powiatowa

To wspólna akcja PGE VIVE Kielce, Echa Dnia i Województwa Świętokrzyskiego, w której zachęcamy do grupowych odwiedzin w Hali Legionów! Jeśli mieszkacie w którymś z powiatów województwa świętokrzyskiego, zbierzcie się w grupę min. 15 osób, zorganizujcie sobie transport do hali, a bilety na mecz otrzymacie od nas za złotówkę/szt. O tym, że chcecie skorzystać z tej okazji, poinformujcie nas mailowo, wysyłając na adres e-mail: a.jeczminska@kielcehandball.pl wiadomość z nazwą powiatu i liczbą osób w waszej grupie.

Akcja dotyczy powiatów: buskiego, jędrzejowskiego, kazimierskiego, kieleckiego, koneckiego, opatowskiego, ostrowieckiego, pińczowskiego, sandomierskiego, skarżyskiego, starachowickiego, staszowskiego, włoszczowskiego.

2. Studenckie wtorki/środy

Miło spędzone popołudnie za niecałą dyszkę? Dlaczego nie! Jeśli jesteś studentem, bilet na mecze rozgrywane w marcowe wtorki i środy kupisz za jedyne 5 zł, a dodatkowo będziesz mógł nabyć piwo Tyskie w Hali Legionów za 4 zł! Promocja dotyczy studentów wszystkich uczelni w Polsce, jedyny wymóg to okazanie ważnej legitymacji studenckiej.

3. Promocja dla karnetowiczów

Masz znajomego, który chętnie wybrałby się na mecz? A może masz kogoś, kto jeszcze nigdy nie oglądał piłki ręcznej na żywo i chciałbyś pokazać mu, jak gra drużyna Mistrza Polski? Jeśli posiadasz karnet na sezon 2017/18, możesz zaprosić osobę towarzyszącą na wszystkie marcowe mecze objęte promocją, a bilet dla niej nabyć za symboliczną złotówkę. Przyjdź z karnetem wcześniej do siedziby klubu lub do kasy w Hali Legionów w dniu meczu i zdobądź bilet dla znajomego. 

Karnetowicze mają do wyboru cztery mecze, na każdy z nich mogą zaprosić jedną osobę (tą samą, bądź za każdym razem inną). 

Podane promocje dotyczą wszystkich marcowych meczów ligowych i pucharowych, których terminy podajemy poniżej:

  • 14.03. (środa), godz. 18:00: PGE VIVE Kielce - Zagłębie Lubin* (1/4 PGNiG Pucharu Polski)
  • 17.03. (sobota), godz. 16:00: PGE VIVE Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin (PGNiG Superliga)
  • 20.03. (wtorek), godz. 18:30: PGE VIVE Kielce - Gwardia Opole (PGNiG Superliga)
  • 27.03. (wtorek), godz. 18:30: PGE VIVE Kielce - Azoty Puławy (PGNiG Superliga)

* w przypadku zwycięstwa w 1/8 PGNiG Pucharu Polski w Olsztynie 13.03.2018 r.

 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!