PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Informacje dla kibiców jadących do Kalisza

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-05-11, 14:00 3

W niedzielę, 13 maja, o godz. 17:45 PGE VIVE Kielce zmierzy się z Azotami Puławy w finale PGNiG Pucharu Polski. Poniżej podajemy informacje dotyczące transportu oraz odbioru biletów dla osób, które zdecydowały się na wyjazd do Kalisza.

WYJAZD AUTOKAROWY

Zbiórka osób, które zapisały się na wyjazd autokarowy, odbędzie się w niedzielę, 13 maja, o godz. 11:30 przed Halą Legionów. Wyjazd planowany jest na godz. 12:00. Prosimy o punktualne stawienie się na zbiórce, by pojazdy mogły wyjechać do Kalisza bez opóźnień. Na miejscu uzyskacie Państwo informacje odnośnie planowanej godziny powrotu do Kielc.

ODBIÓR BILETÓW

Bilety będzie można odebrać przed halą w Kaliszu na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Przed wejściem głównym do Areny Kalisz, przy stoliku, będą czekać na Państwa specjalnie oznaczeni wolontariusze. Wejściówki wydawane będą na nazwisko, na które były zamawiane w klubie. Osoby, które zakupiły bilety ulgowe, proszone są o zabranie ze sobą dokumentów uprawniających do uzyskania ulgi.

TERMIN MECZU I ADRES HALI

FINAŁ PGNiG PUCHARU POLSKI: Azoty Puławy – PGE VIVE Kielce

13.05.2018.(niedziela), godz. 17:45

Arena Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22–24, 62-800 Kalisz

Ocena:

Komentarze (3)

Dołacz do dyskusji
 • Petar :
  + 1 -

  Może jeszcze frytki do tego? Pieniądze zaś spadną z nieba.


  zgłoś do usunięcia
  kibiCK :
  + 6 -

  Może jeszcze wejścia na Ligę Mistrzów za darmo? :) Wymagamy super transferów i sukcesów, ale najlepiej gdybyśmy na mecze chodzili za darmo. Puławy w finale PP grają niezbyt często więc mogli zrobić taką "promocję" dla swoich kibiców. Nasz klub w takich meczach gra regularnie. Poza tym od czasu do czasu i my mamy darmowe wyjazdy np. do Krakowa na mecz z Barceloną etc.


  zgłoś do usunięcia
  CZECZEN :
  + -3 -

  Klub Sportowy “Azoty-Puławy” zaprasza posiadaczy karnetów na mecze puławian w PGNiG Superlidze w sezonie 2017/2018 do wyjazdu na mecz finałowy Pucharu Polski do Kalisza. Zapewniamy bezpłatny transport i wstęp na mecz z PGE Vive Kielce. Autobus spod hali MOSiR w Puławach wyjedzie o godzinie 10 w niedzielę 13 maja. Ilość miejsc jest ograniczona. Chętni do wyjazdu winni zgłosić się siedziby Klubu w hali MOSiR przy Alei Partyzantów.

  No i tak to wyglada w innych klubach


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!