PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Juniorzy młodsi w Final Four mistrzostw Polski!

Autor: Magda Pluszewska, fot. P. Papaj Dodano: 2018-05-15, 11:05 0

Juniorzy młodsi PGE VIVE Kielce awansowali do finałowego turnieju mistrzostw Polski. Podopieczni Pawła Grecaka w rozgrywanych w miniony weekend w Kielcach ćwierćfinałach zajęli drugie miejsce, tuż za MKS SMS Zagłębiem Lubin.

Młodzi żółto-biało-niebiescy wygrali dwa z trzech meczów rozgrywanych w weekend w Kielcach. W pierwszym z nich wysoko pokonali KS Szczypiorniak Olsztyn II 31:18, w drugim nieznacznie ulegli MKS SMS Zagłębiu Lubin 22:24, a w ostatnim jedną bramką wygrali z Wybrzeżem Gdańsk II 19:18. Zwycięzca turnieju, Lubin, również triumfował w dwóch spotkaniach, a o jego pierwszej pozycji w tabeli zadecydował bezpośredni mecz wygrany z PGE VIVE. 

W drugim turnieju ćwierćfinałowym rozgrywanym w Łodzi zwyciężył gospodarz zawodów, UKS Anilana I Łódź, zaś drugie miejsce zajął UKS Olimpia Biała Podlaska. Pierwsze dwa zespoły z obu turniejów awansowały do Final Four Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędzie się w dniach 25 - 26 maja (piątek - sobota). W półfinale zmierzymy się z Anilaną Łódź. Drugą parę półfinałową tworzą Zagłębie Lubin i Oimpia Biała Podlaska.

Do jutra można składać wnioski o organizowanie zawodów, gospodarz znany będzie pod koniec tygodnia.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!