PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Prezes B. Servaas gościem dzisiejszego "Kontrataku"!

Autor: Magda Pluszewska, fot. A. Benicewicz-Miazga Dodano: 2018-06-04, 10:15 1

W poniedziałek, 4 czerwca, o godz. 21, na kanale nSport+ odbędzie się ostatni w tym sezonie magazyn "Kontratak", poświęcony rozgrywkom PGNiG Superligi. Gościem specjalnym wydania będzie prezes PGE VIVE Kielce, Bertus Servaas. Program poprowadzą Krzysztof Bandych oraz Iwona Niedźwiedź.

W dzisiejszym wydaniu magazynu wiele będzie motywów kieleckich. Dziennikarze NC+ podsumują mecze finałowe PGNiG Superligi, opowiedzą o rozdanych Gladiatorach, z których pięć trafiło do naszych zawodników, a dwa kolejne zgarnął przyszły skrzydłowy PGE VIVE Kielce, Arkadiusz Moryto. Zaprezentują również specjalny materiał poświęcony czterem graczom, którzy odchodzą z Kielc, Karolowi Bieleckiemu, Sławkowi Szmalowi, Urosowi Zormanowi i Manuelowi Strlekowi. Gościem specjalnym będzie prezes PGE VIVE Kielce, Bertus Servaas.

Program emitowany będzie na żywo na kanale nSport+, o godz. 21. Powtórki będzie można obejrzeć o godz. 22 w Canal+ Sport 2 i o godz. 23:15 w Canal + Sport, a następnie całe wydanie trafi na kanał YouTube. Dotychczasowe odcinki magazynu "Kontratak" dostępne są TUTAJ.

Ocena:

Komentarze (1)

Dołacz do dyskusji
 • grzesiekk :
  + 0 -

  Podobno ma być rozmowa Berta z wladzami ligi na tema występów w SEHA, szczerze to jestem przeciwny bo mozemy odpasc szybko z LM, nie dojsc w SEHA do f4 i nie daj Bóg stracic MP a wszystko to przez przemeczenie meczami.
  Teraz 36m w Lidze, 6 PP i 18 LM czyli 60 spotkań. Jedyne co moze zachowac tyle samo spotkan czyli 60 i gre w SEHA przy tym jest:
  rozegranie w Lidze polskiej 6 spotkań jak dotychczas z druzynami 2-4 czyli Gwardią, Puławami i plockiem oraz...12 spotkań z pozostałymi czyli tylko jeden mecz z innymi druzynami, zeby było, na ich korzysc i zeby nikt nie mowil, że jest na nasz plus i dodatkowo chcemy grac w SEHA to te 12 spotkań trzeba zagrac....na wyjeździe!
  Podsumowując:
  - 6 PP,
  - 18(oby 20 z F4)LM,
  - 24 (12 meczów wyjazdy zasadniczy + 6zasadniczyPłock,Puławy i
  Opole mecz/rewanż i ostatecznie 6 meczów play-off)
  - 12 (z F4) SEHA
  RAZEM: 60 spotkań - tyle co w tym sezonie razem z SEHA!!!!!
  P.S oczywiscie punkty w tych 12 spotkaniach wyjazdowych liczą sie x2.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!