PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Nie zagramy w lidze SEHA

Autor: Dodano: 2018-06-06, 15:12 0

Dziś odbyły się rozmowy Prezesa Klubu Bertusa Servaasa z Prezesem PGNiG Superligi, Markiem Janickim oraz wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Henrykiem Szczepańskim. Po spotkaniu wszyscy Panowie byli zadowoleni, poczynili również wiele ustaleń na przyszłość.

Najważniejsze wnioski po spotkaniu przedstawił Prezes Servaas: - Po spotkaniu mam stanowisko takie, że większą wartość dla nas ma rozwój PGNiG Superligi niż wejście do SEHA Ligi. W związku z tym temat naszej gry w lidze SEHA w ciagu najbliższych lat definitywnie upadł, nadal w pełnym wymiarze będziemy grali w Superlidze.

- Jednocześnie będziemy próbowali bliżej współpracować dla rozwoju dyscypliny, piłka ręczna zasługuje na to, by zdobywać jeszcze lepszą pozycję w Polsce i Europie. Po dzisiejszych rozmowach jestem bardzo pozytywnie nastawiony do przyszłości -  mówi Bertus Servaas.

Zespół PGE VIVE Kielce został również zgłoszony do EHF Ligi Mistrzów. Pełną listę uczestników tych rozgrywek poznamy 18 czerwca a losowanie grup odbędzie się 29 czerwca.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!