PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Rodzina VIVE wzmacnia się i powiększa!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-07-20, 09:52 2

Rodzina VIVE wzmacnia się i powiększa! Umowy sponsorskie z klubem przedłużyły firmy Lewiatan, Boramax, DTB, Nieruchomości Ryszard Grzyb i FABET. Do współpracy powrócił WTÓRPOL, a nowym partnerem klubu został KOMPENS Ignacy Majewski.

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Może i coś w tym jest, ale na pewno nie w przypadku rodziny VIVE! W ostatnim okresie klub otrzymuje mnóstwo słów wsparcia i życzliwości, zarówno od swoich sponsorów jak i innych firm oraz osób prywatnych, które chcą wspierać jego funkcjonowanie ponad zakup biletu czy karnetu. Wieloma kontaktami jesteśmy bardzo zbudowani. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby wspierać klub – mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj. Bardzo dziękujemy za wszelkie przyjazne gesty!

Miło nam poinformować, że ostatnio przedłużyliśmy umowy sponsorskie z naszymi wieloletnimi partnerami, którzy już nie raz pokazali, że są z nami na dobre i na złe, a w obecnej sytuacji wyraźnie to potwierdzają. Na koszulkach zawodników PGE VIVE Kielce w nadchodzącym sezonie ponownie zobaczymy logotyp polskiej sieci handlowej LEWIATAN, który z pewnością wielu kibicom jednoznacznie już kojarzy się z naszym klubem. Ponadto, wciąż będziemy mogli liczyć na wsparcie producenta i dystrybutora chemii budowlanej Boramax, którego produkty w minionych latach wyróżniane były nagrodami takimi jak Złote Skrzydła, Mocna Marka czy Diament Świętokrzyski, firmy DTB – Diagnostyka Techniczna – Badania Sp. z o.o. - lokalnego lidera w dziedzinie badań nieniszczących i niszczących, a także Nieruchomości Ryszard Grzyb – laureata prestiżowej nagrody Złotego Żurawia w 2010 r., realizującego budowę  m.in. osiedla mieszkaniowego Via Botanica oraz Klonowa Park II, Leśne Tarasy oraz Przedsiębiorstwa Elementów Budowlanych FABET Konstrukcje., jednej z największych firm produkujących elementy prefabrykowane w Polsce.

Do współpracy z klubem po kilku latach powróciła także polska firma o światowym zasięgu i lider recyklingu tekstyliów, WTÓRPOL, eksportujący przetworzoną odzież do trzydziestu krajów świata, a nowym sponsorem PGE VIVE Kielce została firma Usługi Instalacyjno – Budowlane KOMPENS Ignacego Majewskiego, wykonująca m.in. instalacje sanitarne, technologiczne czy solarne.

Jednocześnie, prowadzone są rozmowy z pozostałymi sponsorami, którzy mają znaczący wkład w rozwój klubu. Rozmawiamy na temat przedłużenia umów lub podpisania nowych z innymi firmami, w tym kluczowymi dla klubu. Efekty powinny przyjść w najbliższym czasie – komentuje Paweł Papaj.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, zarówno to udzielane nam przez liczne lata, jak i to wyrażane w ostatnim okresie. Zainteresowanych współpracą marketingową z klubem uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na marketing@kielcehandball.pl. Jednocześnie informujemy, że wkrótce podamy informację o sprzedaży karnetów na nowy sezon 2018/2019.

Ocena:

Komentarze (2)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!