PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Zajmij swoje miejsce! Dziś rusza sprzedaż karnetów!

Autor: Magda Pluszewska, fot. G. Trzpil Dodano: 2018-08-01, 08:59 0

Drużyna PGE VIVE Kielce w tym tygodniu rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. My więc rozpoczynamy sprzedaży karnetów, która wystartuje już dzisiaj, tj. w środę, 1 sierpnia, o godz. 10. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wykupieniem stałej wejściówki na mecze Mistrzów Polski do siedziby klubu przy ul. Robotniczej 5!

W tym sezonie na karnetowiczów czeka wiele atrakcji zarezerwowanych wyłącznie dla nich! Wśród nowości przygotowanych specjalnie dla nabywców karnetów znalazły się:

  • dostęp do newslettera z informacjami z pierwszej ręki, który uruchomiony zostanie wraz ze startem nowej strony internetowej na początku sezonu 2018/2019,
  • bon o wartości 50 zł na zakup oficjalnej koszulki meczowej na nowy sezon,
  • karta rabatowa do sklepów stacjonarnych firmy hummel,
  • PREZENT URODZINOWY: możliwość jednorazowego zaproszenia do pięciu znajomych (za 1 zł każdy) na mecz PGNiG Superligi wypadający najbliżej swojej daty urodzin.

Ceny stałych wejściówek pozostały dokładnie takie same, jak w zeszłym sezonie, a poza wieloma dodatkowymi korzyściami, kibice w tym sezonie będą mogli śledzić występy kielczan w wyjątkowo wyrównanej grupie Ligi Mistrzów. W grupie A PGE VIVE Kielce o awans będzie bowiem rywalizować z HC Vardarem, Barcą Lassa, HC Meshkovem Brest, Telekomem Veszprem HC, IFK Kristianstad i Rhein-Neckar Loewen. Każdy z karnetowiczów będzie miał zapewnione miejsce na wszystkich meczach polskich rozgrywek (PGNiG Superliga, PGNiG Puchar Polski) w Hali Legionów z finałami włącznie oraz, w przypadku awansu, prawo wykupu swojego miejsca w promocyjnej cenie na domowy mecz fazy Last 16 Ligi Mistrzów.

Więcej informacji na temat karnetów na sezon 2018/2019 znajduje się TUTAJ.

WAŻNE: Do 17 sierpnia swoje miejsca mogą zachować karnetowicze z zeszłego sezonu. Od 20 sierpnia niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Zapraszamy do siedziby klubu przy ul. Robotniczej 5 (II piętro) z dokumentem tożsamości (potrzebny będzie PESEL) oraz karnetem z zeszłego sezonu. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy karnet będą chcieli zakupić po raz pierwszy. Takie osoby wyboru swojego krzesełka będą mogły na razie dokonać spośród miejsc, które nie należały do karnetowiczów w zeszłym sezonie.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!