PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Nietypowa prezentacja zespołu przed sezonem 2018/2019!

Autor: Magda Pluszewska, fot. Patryk Ptak, Anna Benicewicz-Miazga Dodano: 2018-09-06, 08:28 2

Tego jeszcze nie było! Mistrzowie Polski dokładnie za tydzień zaprezentują się kielczanom w centrum miasta, a następnie przez około godzinę będą dostępni dla kibiców, spacerując i zapraszając przechodniów na swoje mecze! Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół klubu na prezentację drużyny, która odbędzie się w czwartek, 6 września, o godz. 18:30 w centrum miasta Kielce.

Tegoroczny rozbrat z piłką ręczną w wykonaniu żółto-biało-niebieskich był w Kielcach wyjątkowo długi. Ostatni mecz w sezonie 2017/2018 nasi zawodnicy rozegrali 3 czerwca w finale Mistrzostw Polski z Orlen Wisłą Płock, wygrywając z Nafciarzami 33:29. Po trzech miesiącach przerwy kielczanie wracają na parkiet Hali Legionów, a dzień przed pierwszym domowym meczem, z Górnikiem Zabrze, zaprezentują się mieszkańcom Kielc w centrum miasta!

Tym razem prezentacja będzie miała zupełnie inną formę, niż dotychczas. Część oficjalna rozpocznie się na scenie w Rynku o godz. 18:30 i potrwa zaledwie chwilę. Kibicom zostaną przedstawieni wszyscy zawodnicy klubu, głos zabierze trener Talant Dujshebaev oraz kapitan Michał Jurecki, a następnie cały zespół będzie dostępny dla wszystkich osób zgromadzonych wówczas w centrum miasta!

Zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego będą spacerować po mieście, zaczepiać przechodniów, zapraszać na mecze do Hali Legionów. Z każdym z nich będzie można spokojnie porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy zebrać autografy. Nasi zawodnicy będą uzbrojeni w specjalne karty, które na miejscu będą podpisywać dla napotkanych kibiców. To doskonała okazja do zebrania całej kolekcji kart oraz poznania bliżej Mistrzów Polski! "To świetny pomysł, bo nie zawsze ludzie mają możliwość z nami porozmawiać w luźnej atmosferze" - mówi Mateusz Jachlewski - "W czwartek będziemy przez jakiś czas dostępni w mieście i to fajna okazja, by się spotkać".

W sezonie 2018/2019 kadrę drużyny stanowią:

  • zawodnicy: Michał Jurecki, Bartłomiej Bis, Alex Dujshebaev, Miłosz Wałach, Julen Aginagalde, Mateusz Jachlewski, Filip Ivić, Blaz Janc, Krzysztof Lijewski, Mariusz Jurkiewicz, Marko Mamić, Arkadiusz Moryto, Angel Fernandez Perez, Luka Cindrić, Arciom Karalok, Uladzislau Kulesh, Vladimir Cupara.
  • sztab szkoleniowy: trener Talant Dujshebaev, II trener Uros Zorman, kierownik drużyny Wojciech Łukawski, trenerzy odnowy biologicznej Tomasz Mgłosiek i Robert Dziwoń oraz lekarz klubowy Marcin Baliński.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w czwartek, 6 września o godz. 18:30 na kielecki Rynek. Przypominamy równie, że dzień wcześniej, w środę, o godz. 18, w kościele na Karczówce odbędzie się Msza Święta na inaugurację sezonu, zaś w piątek, o godz. 18:30 zapraszamy już do Hali Legionów na pierwszy domowy mecz PGNiG Superligi, z Górnikiem Zabrze.

Ocena:

Komentarze (2)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!