PGE VIVE KIELCE

Aktualności

W piątek przyjdź głodny nie tylko sportowych wrażeń!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-09-03, 18:05 0

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie sezonu 2018/2019 w Kielcach! W najbliższy piątek, 7 września, o godz. 18:30 odbędzie się pierwszy mecz w Hali Legionów, w którym podejmiemy NMC Górnik Zabrze. Przed spotkaniem na kibiców czekać będzie wiele atrakcji, zachęcamy do przyjścia ze swoimi pociechami już o godz. 17:00!

W piątkowe popołudnie zapowiada się wspaniała pogoda! To doskonała okazja do spędzenia czasu wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi na wielkim otwarciu sezonu 2018/2019 w Kielcach! Przed Halą Legionów powstanie specjalna strefa kibica, w której już od godz. 17:00 na wszystkich, którzy odwiedzą nas w tym dniu, będzie czekać szereg atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dorośli będą mogli pogrillować, a najmłodsi, zupełnie za darmo, pobawić się na wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni i zasmakować słodkiej waty cukrowej. Tego dnia, o fantastyczną atmosferę, pyszne jedzenie i świetną zabawę zadba nowy partner klubu, agencja promocyjno-reklamowa, Event Promotion.

Mecz z NMC Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godz. 18:30, a przed nim i po jego zakończeniu będzie można dobrze zjeść i spędzić miłe chwile w gronie rodziny i przyjaciół. "Przygotowujemy ofertę w promocyjnych cenach. Zależy nam na dobrej współpracy z klubem i zadowoleniu kibiców. Naprawdę nikt nie wyjdzie głodny z tego meczu!" - mówi Damian Fałowski, właściciel firmy Event Promotion.

W piątek kibice otrzymają namiastkę tego, co będzie towarzyszyło domowym meczom PGE VIVE Kielce przez kolejne miesiące. Współpraca z Event Promotion potrwa cały sezon. "Będziemy się starali, by na mecze PGE VIVE przychodziły całe rodziny!" - mówi Damian Fałowski - "Aby kibice, którzy odwiedzą Halę Legionów, nie wychodzili głodni! By mogli zjeść smaczną kiełbaskę, karkówkę czy kaszankę, popić zimnym piwem - lub w przypadku dzieci, innym dobrym napojem. Docelowo, oferta zależy od tego, jak bardzo kibice będą zainteresowani wspólnym spędzaniem czasu. Jesteśmy od tego, by słuchać propozycji kibiców, zachęcamy, by pisać o tym, czego oczekują podczas meczów w Hali Legionów. Słuchając Waszych głosów, możemy dopasować ofertę do Waszych potrzeb!"
Podpisanie umowy z Damianem Fałowskim, z firmy Event Promotion.
 
W samej Hali Legionów na kibiców będą czekać atrakcje sportowe - na boisku w wykonaniu zawodników PGE VIVE Kielce i poza nim w wykonaniu najmłdoszych. "W trakcie meczu zapraszamy tradycyjnie do strefy Dzika Kiełka!" - mówi dyrektor marketingu PGE VIVE Kielce, Paweł Papaj - "Będziemy kontynuować rozgrywki sportowe dla dzieci, to fajna okazja do łapania pierwszych umiejętności gry w piłkę ręczną."
 
Zapraszamy więc serdecznie wszystkich mieszkańców Kielc na uroczyste otwarcie sezonu piłki ręcznej, w piątek, 7 września, o godz. 17:00! "Jestem przekonany, że kielczanie są głodni sportowych emocji, ale fajnie jakby w piątek byli też głodni dosłownie!" - mówi Paweł Papaj - "Będzie można dobrze się najeść oraz napoić, a później, z pełnymi żołądkami wspierać żółto-biało-niebieskich w walce o pierwsze punkty w Superlidze!"
Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!