PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Od środy bilety na piątkowy mecz z Zabrzem!

Autor: Magda Pluszewska, fot. A. Benicewicz-Miazga Dodano: 2018-09-04, 15:08 6

Wszyscy kibice PGE VIVE Kielce są już na pewno mocno spragnieni meczów Mistrzów Polski! Po trzech miesiącach przerwy męska piłka ręczna wraca do Hali Legionów. W piątek, 7 września, o godz. 18:30 w pierwszym domowym meczu sezonu 2018/2019 podejmiemy NMC Górnik Zabrze. Bilety na to wydarzenie od środy, 5 września, będzie można nabywać za pośrednictwem serwisu eBilet.pl.

PGE VIVE Kielce - NMC Górnik Zabrze (piątek, 7 września, godz. 18:30)

Ceny biletów:

 • sektory centralne (E,B,P3) – 20 zł normalny, 15 ulgowy
 • sektory boczne (A,C,D,F,V)  – 15 zł normalny, 10 zł ulgowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców przed Halę Legionów już od godz. 17:00, głodnych nie tylko wrażeń sportowych! Powstanie tam specjalna strefa kibica, w której na wszystkich, którzy odwiedzą nas w tym dniu, będzie czekać szereg atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dorośli będą mogli pogrillować, a najmłodsi, zupełnie za darmo, pobawić się na wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni i zasmakować słodkiej waty cukrowej. Tego dnia, o fantastyczną atmosferę, pyszne jedzenie i świetną zabawę zadba nowy partner klubu, agencja promocyjno-reklamowa, Event Promotion. Więcej informacji TUTAJ.

Cały czas, w godz. 8-16 można w siedzibie klubu odbierać karnety na sezon 2018/2019. W piątek, 7 września, swoje stałe wejściówki będzie można odbierać w klubie do godz. 14, a od godz. 15 w kasie Hali Legionów. Więcej informacji TUTAJ.

Jednocześnie przypominamy, że w środę, o godz. 18 odbędzie się w kościele na Karczówce Msza Święta na inaugurację sezonu 2018/2019, zaś w czwartek o godz. 18:30 na rynku rozpocznie się prezentacja zespołu, po której zawodnicy udadzą się na spacer po mieście i przez około godzinę będą zapraszać kibiców na swoje mecze. Serdecznie zapraszamy na oba wydarzenia! Więcej o mszy TUTAJ, a o prezentacji TUTAJ.

Ocena:

Komentarze (6)

Dołacz do dyskusji
 • magdapluszewska :
  + 0 -

  Panie Czarcik, proszę napisac maila z numerem rezerwacji na adres rezerwacje@ebilet.pl, opisać swój przypadek, firma eBilet pomoże ogarnąć problem :)


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Pani Magdo kupiłem dwa bilety ulgowe i nie ma na nich miejsc - jest tylko sektor i rząd. Na potwierdzeniu rezerwacji owszem są pełne dane tj. sektor, rząd i miejsce, ale na biletach miejsc nie ma.


  zgłoś do usunięcia
  magdapluszewska :
  + 0 -

  Czarcik, sprawdziliśmy to w systemie eBilet i dostaliśmy informację, że na biletach są wszystkie dane, także numer miejsca.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Witam
  Na biletach zakupionych w serwisie eBilet nie ma numerów miejsc! Jest podany tylko sektor i rząd!


  zgłoś do usunięcia
  grzesiekk :
  + -1 -

  Z tego wynika, że będzie w razie konieczności i w lidze polskiej i LM!
  Tak pisałem, mówiłem, upierdliwie pisałem, że może to tez moja zasługa w tym, że Zorman bedzie grał:)
  Oby grał i odciążył innych zawodników na rozegraniu dopuki chociaz Kulesz z Jurkiewiczem nie wrócą czyli do grudnia - 3 miesiące! a pozniej jak wrócą moze wrócic całkowicie na ławke.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Cześć. Takie pytanko - czy Zorman będzie jednak grał? Na stronie EHF jest w składzie naszego klubu jako zgłoszony do rozgrywek LM w tym sezonie - lista jest aktualna z tego roku. O ile dobrze go zrozumiałem podczas wywiadu którego udzielił z miesiąc temu (może trochę więcej) nie miał aktualnej licencji zawodnika na ten sezon i sam mówił, że nie będzie grał. Jeżeli jednak zdecydował się na granie to byłaby to świetna wiadomość, biorąc pod uwagę te nieszczęsne kontuzje.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!