PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Daniel Dujshebaev wraca do Kielc!

Autor: Magda Pluszewska, fot. A. Benicewicz-Miazga Dodano: 2018-09-07, 22:43 4

W związku z trudną sytuacją kadrową PGE VIVE Kielce, klub, w porozumieniu z RK Celje Pivovarna Lasko, zadecydował o przedwczesnym powrocie z wypożyczenia młodszego z synów trenera Talant Dujshebavea, Daniela. 21-letni lewy rozgrywający już w przyszłym tygodniu dołączy do zespołu Mistrzów Polski.

Dani Dujshebaev w zeszłym roku podpisał kontrakt z PGE VIVE Kielce do 2022 roku i został wypożyczony na dwa lata do Celje. W sezonie 2017/2018 w Lidze Mistrzów zdobył dla słoweńskiej ekipy 35 bramek. Młody rozgrywający może grać zarówno na środku rozegrania jak i na lewej połówce, więc w obliczu skomplikowanej sytuacji kadrowej polskiego zespołu, będzie znacznym wzmocnieniem i buforem bezpieczeństwa żółto-biało-niebieskich. 

"Bardzo się cieszę, że Dani będzie z nami" - komentuje prezes PGE VIVE Kielce, Bertus Servaas - "To wielki talent i mam nadzieję, że w naszej drużynie rozwinie się jeszcze bardziej. Bardzo dziękuję klubowi RK Celje Pivovarna Lasko za współpracę w tym temacie".

 

Ocena:

Komentarze (4)

Dołacz do dyskusji
 • Vive FAN :
  + 1 -

  Został zgłoszony do rozgrywek LM przez Celje.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Super - pech jednych jest szansą dla innych. Czy będzie mógł grać w LM w pierwszej rundzie? Został zgłoszony do rozgrywek przez Celje - wie ktoś jak to wygląda?


  zgłoś do usunięcia
  atik49 :
  + 6 -

  I o to chodzi.....


  zgłoś do usunięcia
  HBLLove :
  + 6 -

  Super! Jeden rozgrywający to za mało na Ligę Mistrzów. Luka potrzebuje wartościowego zmiennika.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!