PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Mecz w Dubaju jednak w przyszłym roku

Autor: Magda Pluszewska, fot. 500 SuperFinal HBL Dodano: 2018-09-13, 18:29 2

Realizacja projektu 500 SuperFinal HBL, który ma objąć pięć corocznych meczów, rozgrywanych w Dubaju przez najlepsze drużyny piłki ręcznej na świecie, została przesunięta w czasie. Zgodnie z deklaracjami organizatorów przedsięwzięcia, informujemy, że spotkanie PGE VIVE Kielce i Barcy Lassa, które ma być pierwszym pojedynkiem w Zatoce Perskiej w wyżej wspomnianym cyklu 500 SuperFinal HBL, odbędzie się w grudniu 2019 roku, a nie, jak wcześniej planowano, w grudniu 2018 roku. 

Mecz ma odbyć się w Hamdan Sports Complex, a boisko do piłki ręcznej zostanie skonstruowane w hali, w której wyjściowo znajduje się pełnowymiarowy basen olimpijski. Uczestnicy powalczą o 300 tys. dolarów, które trafi do zwycięskiego klubu. Przegrany otrzyma kwotę w wysokości 200 tys. dolarów. 

Ocena:

Komentarze (2)

Dołacz do dyskusji
 • grzesiekk :
  + 0 -

  Prezes fajnie, że szuka nowych sponsorów, ze Niehoff szuka (oby znalazł jakiegos duzego sponsora), że są rozmowy z władzami lokalnymi ale najlepiej gdyby Prezes znalazł jakiegos...szejka albo oligarche co bedzie dawał 5 mln euro co roku i temat był by zamknięty!


  zgłoś do usunięcia
  grzesiekk :
  + 0 -

  Teraz jest kwestia typu: czy klub te około 0,5 mln wliczal do budzetu 2018/2019 czy nie?!
  Jezeli tak to nalezy uprzejmie powiedziec szejkom, że skoro trąbili, zapraszali na konferencje to niech teraz tą kase dadzą!a za rok oczywiście mecz zagramy.


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!