PGE VIVE KIELCE

Aktualności

"Niepodległa" na koszulkach zawodników w Lidze Mistrzów

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-09-14, 15:10 0

Klub Sportowy VIVE Kielce dołącza do świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Na koszulkach meczowych zawodników drużyny PGE VIVE Kielce w rozgrywkach Ligi Mistrzów, pod flagą Polski, umieszczoną tuż pod kołnierzykiem, pojawi się napis "Niepodległa". Premierowy występ kielczan w koszulkach odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 września, podczas meczu z Telekomem Veszprem HC. 

Program Wieloletni „Niepodległa” łączy różne inicjatywy organizowane z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Inspiracją dla wspólnego świętowania są wartości szczególnie ważne dla Polaków: wolność, poszanowanie godności i praw człowieka oraz solidarność.

Klub od wielu lat jest wizytówką nie tylko Kielc i regionu świętokrzyskiego, ale i całej Polski na arenie międzynarodowej. "Jesteśmy dumni reprezentując nasz kraj w rozgrywkach Ligi Mistrzów, dlatego od wielu lat podkreślamy, że jesteśmy polskim klubem. W tym roku dodatkowo przystąpiliśmy do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości" - komentuje dyrektor marketingu Paweł Papaj.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!