PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wygrana Wisły Płock w meczu na szczycie

2004-02-18 23:32 0

W meczu na szczycie ekstraklasy piłkarzy ręcznych Vive Kielce przegrało z Wisłą Płock 25:30 (11:12).

WARSZAWIANKA - VIVE 25 - 38 (10-19)

PW 2004-02-14 01:08 0

Trzynasty – piątek okazał się pechowy dla zawodników Warszawianki. Tak wysoko już dawno nie przegrali we własnej hali. Sił i umiejętności starczyło gospodarzom tylko na „13” minut. W trzynastej minucie zanotowaliśmy ostatni remis.

Polska - Szwecja - w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2005 - 29.05.2004 godz. 16.00

- Sklep Motoryzacyjny "GT AUTO" ul. Żytnia

Dziś został podpisany 4-letni kontrakt z zawodnikiem SMS Gdańsk (wychowanek SAMBOR TCZEW), reprezentantem kadry młodzieżowej - Tomaszem Jeżewskim.

Tomasz Jeżewski urodzony 3.02.1985  w Tczewie (wzrost 199cm, waga 95kg) będzie zawodnikiem KS VIVE od 1.07.2004

Chyba jeszcze żaden zespół w historii polskiej piłki ręcznej nie zdobył do przerwy tylko dwóch bramek. Tyle dał sobie rzucić nasz  zespół w meczu z Gwardią Opole. Do przerwy prowadziliśmy 19:2 a cały mecz wygraliśmy 37:16

Goście przyjechali do Kielc zaledwie w ośmioosobowym składzie, mając w tym dwóch bramkarzy. Oprócz straty czterech zawodników, kilku następnych zmogła grypa

Jutro wznawiamy rozgrywki sezonu 2003/2004 meczem z beniaminkiem – Gwardią Opole.

Nasz zespół wystąpi w najsilniejszym składzie. Trener Waszkiewicz ma do dyspozycji wszystkich  podstawowych zawodników.

Ponadto informujemy, że w ramach promocji naszego klubu i piłki ręcznej , Zarząd klubu postanowił przekazywać bezpłatnie bilety do szkół naszego miasta.

Dziś bilety zostaną przekazane dla:

-         Szkoła podstawowa i gimnazjum nr 32

-         Liceum Ogólnokształcące nr 6 im. J Słowackiego

Gimnazjum Publiczne  Nowiny Czytaj więcej

Tydzień z VIVE

PW 2004-02-02 16:05 0

Ostatni tydzień przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy II rundy nasz zespół będzie trenował na własnych obiektach. We wtorek i czwartek zgodnie z harmonogramem odbędą się po dwa treningi, natomiast poniedziałek, środa i czwartek po jednym. W sobotę o godzinie 17.00 po dwumiesięcznej przerwie ponownie na nasz parkiet zawitają rozgrywki ligowe. Tym razem nasz zespół zmierzy się z zespołem z Opola. W naszym zespole już wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry. Prawdopodobnie pierwszy swój występ w bieżącym sezonie odnotuje Robert Nowakowski. Zapraszamy wszystkich na halę w sobotę o godzinie 17.00. Mamy nadzieję, że obejrzymy dużo dobrej piłki ręcznej. Czytaj więcej

DRUGA WYGRANA KS VIVE!!!!

A.J. 2004-01-30 13:22 0

Dobra postawa naszego zespołu w drugim spotkaniu z zespołem Banik Karvina. W pierwszych minutach spotkania zespół nasz po rzutach Wasiaka i Kuchczyńskiego w 2 min. prowadził 2 - 0, bardzo dobra gra w obronie i szybkie kontry spowodowały że zespół VIVE okazał się lepszym .