PGE VIVE KIELCE

Aktualności

TRUDNY POCZĄTEK.

A.J. 2004-03-03 20:15 0

Pierwsze minuty spotkania to agresywna gra zespołu gospodarzy. Nasz zespół rozpoczął zbyt schematycznie, na stojąco i w min. było już 0-2 dla gdańszczan. Mimo zdobytej przez P.Sieczkę bramki kontaktowej to zespół AZS AWF Gdańsk dyktował warunki na parkiecie.

Przeprosiny z Płocka.

2004-03-02 10:06 0

Poniżej przedstawiamy Państwu treść pisma które otrzymaliśmy w dniu 24/02/2004.z Płocka

Płock , dnia 19 lutego 2004r.

Zarząd

Pracownicy, Zawodnicy

i Kibice

KS VIVE KIELCE

W nawiązaniu do artykułu zatytułowanego "Maskotka klubu pokazała im .....", jaki ukazał się w Przeglądzie Sportowym w dniu 19 lutego 2004r. Pragnę wyjaśnić co następuje:

- z zaskoczeniem i niedowierzaniem przeczytałem tekst autorstwa Macieja Cendera, o przypisywanym mi niestosownym zachowaniem po meczu VIVE- WISŁA w dniu 18.02.04r.

JESZCZE JEST SZANSA!!!!

2004-03-02 09:51 0

Ostatnie dni Konkursu!!!!

tylko 15 zł. - trochę szczęścia i możesz wygrać samochód

Brawo,Brawo, Brawo !!! VIVE pokonało Chrobry Głogów 39:23 (20:13)

A.J. 2004-02-28 18:49 0

Zgodnie z oczekiwaniami zespół gospodarzy wyszedł na parkiet zmobilizowany z myślą o sprawieniu niespodzianki . Jednak nic z tego. To nasz zespół od pierwszych chwil spotkania dyktował warunki na parkiecie. Szczelna obrona, koncertowe kontry i w 2 min. (P.Sieczka) KS VIVE prowadzi 2 : 0.

Pierwsze minuty spotkania zapowiadały twardą walkę o zwycięstwo . To zespół gospodarzy od pierwszych minut spotkania prowadził jedną dwoma bramkami, aż do 15 minuty. Teraz w okresie od 15 do 19 minuty następuje znakomita gra gospodarzy, którzy zdobywają 5 bramek z rzędu i na tablicy wyników pojawia się rezultat 12 - 6 na korzyść zespołu OLIMPIA Piekary Śląskie.

W meczu na szczycie ekstraklasy piłkarzy ręcznych Vive Kielce przegrało z Wisłą Płock 25:30 (11:12).

WARSZAWIANKA - VIVE 25 - 38 (10-19)

PW 2004-02-14 01:08 0

Trzynasty – piątek okazał się pechowy dla zawodników Warszawianki. Tak wysoko już dawno nie przegrali we własnej hali. Sił i umiejętności starczyło gospodarzom tylko na „13” minut. W trzynastej minucie zanotowaliśmy ostatni remis.

Polska - Szwecja - w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2005 - 29.05.2004 godz. 16.00