PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Drugi dzień turnieju - wygraliśmy z PZU Życie Zagłębiem Lubin 30:22

2003-08-30 17:56 0

Drugie zwycięstwo odniósł nasz zespół w turnieju o Puchar Prezesa Vive. W sobotę pokonaliśmy PZU Życie Zagłębie Lubin 30:22 (13:13).

W drugim meczu HC BANIK KARWINA pokonał ARKATRON MIŃSK 30-26 (11-14)

Jutro rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa VIVE.

2003-08-28 18:53 0
Dzisiaj odbyły się dwa treningi.W zajęciach uczestniczyli już wszyscy zawodnicy. Robert Nowakowski i Filip Kliszczyk dołączyli do zespołu jednak nie wykonywali jeszcze w 100 procentach wszystkich ćwiczeń. Martwi natomiast kontuzja Piotrka Grabarczyka, której nabawił się w meczu z Węgrami. Na ile jest to groźna kontuzja będziemy dopiero wiedzieć po rozmowie z lekarzem kadry. Czytaj więcej

DRUGI TRENING W NOWINACH

2003-08-27 19:22 0

W dzisiejszym treningu uczestniczył już Robert Nowakowski. Nie wykonywał jeszcze wszystkich ćwiczeń biegowych.

Wczoraj późnym wieczorem drużyna VIVE dotarła do Kielc z turnieju w Dzierżoniowie.

Ponieważ, w ciągu trzech dni nasza drużyna rozegrała pięć spotkań w bardzo pomniejszonym składzie dziśiaj był czas na odpoczynek , regenerację sił oraz leczenie mikrourazów.

KS VIVE - PZU ŻYCIE ZAGŁĘBIE LUBIN 24 - 21 (11-8)

Tradycyjnie spotkania obu drużyn zawsze były zacięte i wyrównane.Jednak dziś nasz zespół od początku spotkania objął prowadzenie 2-3 bramkowe w 5 minucie 3-1, w 7 min. 4-1 i taka przewaga utrzymywała się praktycznie przez całą część pierwszej połowy. Tylko raz w 20 min. spotkania zespół Zagłębia doprowadził do remisu 7-7. Jednak to było wszystko co mogli zrobić przeciwnicy majac na przeciwko siebie dobrze dysponowanego rywala jakim był nasz zespół, który solidną obroną i szybkimi kontrami w 23 min spotkania prowadził różnicą 3 bramek. Taka przewaga utrzymała się do końca I połowy, która zakończyła się wynikiem 11-8.

Druga połowa to nadal dobra gra naszego zespołu, a przewaga 3-4 bramkowa utrzymywała się do 43 minuty, kiedy to zespół przeciwnika zniwelował przewagę do 2 bramek 20-18 i w 47 minucie 22-20. W trakcie drugiej połowy nasz zespół prowadził różnicą 5 bramek (31 min,34 min, 39 min.)

KS VIVE - SANT PETERSBURG I 30 - 27 (16-13)

Dobry mecz naszego zespołu!

I połowa meczu to bardzo dobra gra naszego zespołu, agresywna gra w obronie - rozważna gra w ataku i brawa na trybunach za popisowe akcje - tak można określić występ naszego zespołu w I połowie. Nie można jednak pominąć bardzo dobrej postawy w bramce Jarka Tkaczyka, bronione sytuacje sam na sam i ręce same składały się do oklasków. Oprócz tych interwencji nasi bramkarze obronili trzy rzuty karne (Tkaczyk 2, Czopek 1). Od trzynastej minuty spotkania nasz zespół prowadził różnicą 1-2 bramek, a w 15 minucie przewaga wzrosła do trzech.

KS VIVE - KPR Chrobry Głogów      18 - 14 (5-7)

Pierwsza połowa meczu w wykonaniu obu zespołów to gra bardzo nerwowa, dużo fauli, niedokładnych podań i niewykorzystanych sytuacji strzeleckich. Pierwsza bramka meczu została zdobyta dopiero w piątej minucie meczu a zdobywcą był kapitan naszego zespołu Radek Wasiak.

KS VIVE - ZTR ZAPOROŻE 23 - 26 (11-14)

2003-08-22 21:40 0
Był to ostatni mecz pierwszego dnia turnieju, a drugi naszej drużyny. Jak można było się spodziewać zespół Zaporoża zaprezentował się jako zespół solidny, mający w swoich szeregach zawodników grających piłkę szybką, pomysłową i potrafiący oddawać bardzo silne rzuty z drugiej lini i grających szybką kontrę. Mimo tego nasz zespół toczył wyrównany pojedynek. Czytaj więcej