PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Nominacja do tytułu "Sportowe przeżycie roku"

Autor: Dodano: 2017-02-28, 11:19 0

Kolejna prestiżowa nominacja dla naszego klubu. Ubiegłoroczne zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów zostało nominowane w plebiscycie na "Sportowe Przeżycie Roku" organizowanego przez "Przegląd Sportowy"!.

Dziennikarze PS wybrali kilka najważniejszych sportwoych wydarzeń 2016 roku w Polsce. Poza tryumfem naszej drużyny w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów w plebiscycie znalazły się także inne sportowe wydarzenia m.in. Awans kadry piłkarzy nożnych do ćwierćfinału Mistrzostw Europy, dwa rekordy świata Anity Włodarczyl. złoty medal polskich żużlowców w drużynowych MŚ a także awans Legii Warszawa do fazy grupowej LM.

Do 15 marca raz na 24 godziny można oddawać swoje głosy na specjalnie dedykowanej do plebiscytu stronie - http://www.przegladsportowy.pl/streamlive

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!