PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wyróżnienia w 65. Plebiscycie Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu

Autor: Dodano: 2017-02-28, 11:27 0

Nasz klub otrzymał kilka wyróżnień w 65. Plebiscycie "Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu" organizowanym przez kieleckie media. Uroczysta gala odbyła się w piątkowy wieczór w Targach Kielce. Nasz zespół otrzymał nagrodę dla Drużyny Roku 2016 w regionie świętokrzyskim. Statuetkę na scenie odebrał cały zespół, w imieniu drużyny głos zabrał kapitan zespołu Michał Jurecki - Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć sukces. Prezesowi Bertusowi Servaasowi i całemu Zarządowi Klubu, sponsorom, działaczom, drużynie i kibicom.

Najlepszym trenerem głosami kibiców i kapituły konkursowej został Talant Dujszebajew. Szkoleniowiec swoją statuetkę przekazał na scenie drugiemu trenerowi Tomaszowi Strząbale - Rok temu kiedy byłem w tym miejscu mówiłem, że chciałbym żeby w kolejnej edycji był tutaj z nami Tomek Strząbała, który walczył z chorobą. Odniósł zwycięstwo i dziś jest tutaj, chciałbym właśnie jemu przekazać nagrodę, mojemu trenerowi i przyjacielowi. 

Szóste miejsce w plebiscycie zajął Sławomir Szmal, na trzecim miejscu uplasował się Michał Jurecki. Najlepszym sportowcem regionu w 2016 roku został Karol Bielecki - Chciałbym bardzo podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym możemy mieć taką silną drużynę. Trenerowi za to, że wykorzystuje mój potencjał dla drużyny. Mojej żonie Oli i córeczce Hani, które bardzo mi pomagają.

Po oficjalnej części gali nastąpiły kuluarowe rozmowy i spotkania, sportowców, działaczy i kibiców z całego regionu świętokrzyskiego. 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!