PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Wyjątkowy trening dla najmłodszych!

Autor: Dodano: 2017-03-08, 13:32 0

Organizatorami akcji wraz z Vive Tauron Kielce są Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Wolna Strefa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Projekt skierowany jest przede wszystkim  do wychowanków świetlic i klubów dla dzieci i młodzieży funkcjonujących w Kielcach a jego celem akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywizacja sportowa najmłodszych. Jako Vive Tauron Kielce chcemy wśród kolejnych dzieci zaszczepić pasje do piłki ręcznej. Już teraz w grupach młodzieżowych naszego klubu trenuje  blisko 450 dzieci.

- Każde dziecko potrzebuje zajęć fizycznych do prawidłowego rozwoju – mówi Talant Dujszebajew. – Jestem całym sercem za tym, żeby piłkę ręczną propagować wśród dzieci. Jedyni pójdą później do treningu, inni zostaną z nami na trybunach. Początek zajęć w Hali Legionów w środę o godzinie 16:00. Dzieci dostaną kilka ćwiczeń od trenerów Vive, którzy będą się też przyglądać temu, jak kolejne grupy je wykonują. Trenerom, którzy będą mieli na treningu ponad 200 dzieci pomogą studenci AZS UJK Kielce.

Niespodzianką jest możliwość zgłoszenia na zajęcia dzieci, którzy nie uczestniczą w zajęciach świetlic. Dzieci w wieku od 9 do 13 mogą zgłosić się jutro z rodzicami podczas meczu Vive Tauron Kielce – Górnik Zabrze do stolika za stolikiem sędziowskim i wpisać się na specjalną listę. Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona. Nie ma możliwości innego zgłoszenia niż podczas meczu.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!