PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Zagraliśmy z WOŚP!

Autor: Dodano: 2017-02-02, 13:56 0

Za nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy... podczas setek aukcji zorganizownaych w niedzielę w naszym mieście, znalazły się także te z gadżetami od naszego klubu. Zawodnicy "żółto-biało-niebieskich" pojawili się na scenie usytuowanej na kieleckim Rynku i w Galerii Echo. W centralnym punkcie miasta w licytacji wzięli udział Mateusz Kus i Sławomir Szmal. W tym miejscu wylicytowano piłkę i koszulkę z autografami całego zespołu. Piłka osiągnęła kwotę 1050 złotych a koszulka równe 1000 złotych. 

Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski tuż po godz. 17:00 pojawili się w Galerii Echo. Podczas tych licytacji koszulka z podpisami osiągnęła kwotę 2250 złotych (!), natomiast za 1000 złotych zlicytowano podwójne zaproszenie na mecz Ligi Mistrzów z wstępem na bankiet. 

Ponadto, na scenie na ulicy Sienkiewicza zlicytowano klubową piłkę za kwotę 1000 złotych, a w Kieleckim Centrum Kultury kolację z Prezesem Bertusem Servaasem i trenerem Talantem Dujszebajewem zlicytowano za 900 złotych. Na kieleckim Rynku piłkę z autografami drużyny siatkarskiej Effectora Kielce zlicytował Sławek Szmal. 

"Złote Serduszko" Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy po zaciętej licytacji trafiło do Bertusa i Agnieszki Servaasów. Była to pierwsza od 10 lat licytacja serduszka w stolicy regionu świętokrzyskiego. 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!