PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Licytacja piłki dla Pani Joasi!

Autor: SK Dodano: 2012-09-14, 10:40 0

 

Prośba o pomoc dla Joasi !!!

Zwracamy się do państwa z serdeczną prośbą o wsparcie i pomoc w zakupie protezy dla Pani Joanny, mieszkanki miejscowości Wywła w Powiecie jędrzejowskim.

Piłka licytowana jest od kilku dni. Na tę chwila jej cena to 510 złotcyh

Link do licytacji - kliknij tutaj

Pani Joanna jest młodą matką trójki malutkich dzieci, której źle postawiono diagnozę i leczono na łękotkę. Pani Joanna zachorowała dwa lata temu, pierwsze bóle kolana pojawiły się w maju, będąc wtedy w ósmym miesiącu ciąży poddała się leczeniu ortopedycznemu, po lekach bóle ustąpiły.

W październiku 2011 dolegliwości bólowe powróciły. Po w wykonanym RTG i NMR - stwierdzono obecność guza końca dalszego kości udowej lewej i otaczających tkanek miękkich. Badanie HP - kostniakomięsak osteosarcoma. Od lutego do kwietnia trzy cykle chemioterapii w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.

DRAMATYCZNA DIAGNOZA

13 kwietnia 2012 amputacja kończyny dolnej lewej na wysokość uda. Skierowanie do dalszej chemioterapii. Obecnie po pierwszym cyklu chemioterapii. Pani Joanna wspólnie z mężem i trójką malutkich dzieci mieszkają w miejscowości Wywła koło Słupi Jędrzejowskiej . Aby pomóc pani Joannie i uratować jej życie amputowano nogę. Ta dzielna i doświadczona przez życie kobieta potrzebuje protezy, aby mogła zająć się dziećmi i gospodarstwem.

Prosimy o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli dla Pani Joanny i jej rodziny. W tym wypadku każda pomoc jest potrzebna . Drodzy państwo, aby zakupić protezę potrzebne jest 80 tys. zł , a więc nawet wpłacona jedna złotówka na podane poniżej konto z dopiskiem ,,Na zakup protezy dla Pani Joanny ” jest na wagę zdrowia.

POTRZEBA 80 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Obecnie pani Joasia jest po pierwszym cyklu chemioterapii. Aby pomóc pani Joasi i uratować jej życie konieczne było amputowanie nogi. Ta dzielna i doświadczona przez życie kobieta potrzebuje protezy, która w jej przypadku kosztuje 80 tyś.

Cieszę się , że Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei ” jako pierwsza zaoferowała mi pomoc oraz że podejmują jakieś działania dla mnie, podnoszą mnie na duchu. Choroba tak zaskakuje, że człowiek staje się bezradny i piękne jest, to, że wtedy znajdują się inni, którzy pokazują że nie jestem sama. Nawet, gdy czasami mamy dość i się poddajmy, oni nas przekonują, że walka o życie może być wygrana - mówi Joasia

Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” rozpoczęła akcję zbiórki pieniędzy na zakup protezy dla Joanny. Zatroskani rodzice Joasi przychylają się do tych próśb o pomoc.

Gorący apel o pomoc

Pani Joasia sama nie uzbiera pieniędzy na protezę, trzeba jej koniecznie pomóc, dlatego z całego serca prosimy dobrych ludzi o wsparcie. 

Wszystkie osoby, które chciałyby wspomóc Joasię oprócz licytacji mogą również wpłacać pieniądze na konto bankowe:

Fundacja Miska Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei"

ulica Armii Krajowej 9, 28-300 Jędrzejów

Bank Spółdzielczy w Kielcach Oddział w Jędrzejowie

numer rachunku bankowego:

09849300040210007200700001

koniecznie z dopiskiem "Na zakup protezy dla pani Joanny"

 

 

 

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei"

ul. Armii Krajowej 9, 28-300 Jędrzejów

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!