PGE VIVE KIELCE

Klub 100

„Klub 100, to biznesowa inicjatywa i sportowe emocje…

którym towarzyszy przesłanie – GRAMY RAZEM! ”

Klub 100 to inicjatywa firm i instytucji wspierających Klub PGE VIVE Kielce, a  ideą tej działalności jest realizacja wzajemnych celów biznesowych przez wszystkich Członków Klubu. Współpraca ta  stwarza silne zaplecze finansowe drużyny, a każdemu z partnerów daje możliwość nawiązania kontaktów, umacniania pozycji na rynku oraz kreowania swojego wizerunku jako lojalnego, odpowiedzialnego społecznie i rzetelnego przedsiębiorcy.

Historia powstania Klubu 100 sięga 2002 roku. Inicjatorem pomysłu integracji świętokrzyskiego biznesu jest Bertus Servaas, znany kielecki przedsiębiorca, człowiek o wielu pasjach, Prezes Grupy Kapitałowej VIVE, twórca Fundacji VIVE Serce Dzieciom, wieloletni pasjonat sportu - Prezes Klubu Sportowego PGE VIVE Kielce.Obecnie do grona Członków należy już ponad 100 Firm, które nie tylko stanowią solidne zaplecze finansowe i intelektualne Klubu Sportowego, ale także tworzą silną grupę lobbingową, mającą zdecydowanie większe szanse na polu negocjacji handlowych i szeroko pojętej płaszczyźnie biznesowej.

Klub 100 rozwija się w tym kierunku, by firmy nie tylko zyskiwały promocję swojej marki, ale również i korzyści ekonomiczne. Wprowadzane innowacje, dobra współpraca z przedsiębiorcami, mediami czy lokalnym samorządem są zauważane nie tylko w regionie ale i poza nim, dzięki czemu możemy pozyskiwać nowych partnerów i oferować im nie tylko dobrą i skuteczną reklamę, ale również i inne formy współpracy. To wszystko obrazuje, że rozwój Klubu jest nie tylko ukierunkowany na sport, ale również na biznes, któremu poświęcać chcemy wiele czasu.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt - tel.+48 41 345 10 44

e-mail: marketing@kielcehandball.pl

 

 

Ankieta kibica