PGE VIVE KIELCE

Profile

Unimax

UNIMAX Development jest deweloperskim ramieniem grupy kapitałowej UNIMAX, działającej na polskim rynku budowlanym od ponad 25 lat. W ramach działań UNIMAX Development powstało dotychczas w Kielcach i w Warszawie ponad 650 mieszkań, a kolejny tysiąc jest w fazie realizacji lub projektowania. Łącznie to ponad 80 000 m2. Dużym atutem UNIMAXU jest realizacja przedsięwzięć deweloperskich w obrębie jednej firmy, co usprawnia zarządzanie całym procesem inwestycyjnym. UNIMAX Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającym największe firmy deweloperskie w Polsce.
Nagrody i wyróżnienia dla kieleckich inwestycji:
 „Złoty Żuraw” dla budynku mieszkalno-usługowego „Promenada Solna” w Kielcach przy ul. Solnej 4A i 4B,
 „Świętokrzyska Budowa Roku” dla III etapu osiedla Nowego Baranówka w Kielcach przy ul. Rajtarskiej 8,
 „Złote Skrzydła 2016” dla osiedla „Nowy Baranówek” w Kielcach.
OSIEDLE LEGIONÓW jest kolejną dużą inwestycją mieszkaniową spółki w Kielcach. Projekt położony przy ul. Ściegiennego 5, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury, został podzielony na trzy etapy. Ogółem w osiedlu powstanie około 400 mieszkań. Zainteresowanych klientów zakupem mieszkań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.
 
Prezes firmy Unimax
„Miło nam dołączyć do grona firm zrzeszonych w „Klubie 100”, które swoim zaangażowaniem na wielu płaszczyznach, udzielają wsparcia naszej mistrzowskiej drużynie. Wierzymy, że dołożenie naszej cegiełki przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych klubu promujących Kielce w Polsce i za granicą. Zarazem liczymy, że owocna współpraca skutecznie wypromuje realizowane przez Unimax inwestycje mieszkaniowe charakteryzujące się doskonałymi lokalizacjami oraz wysoką jakością wykonania. Wielu kibiców klubu, a także właścicieli i pracowników firm z „Klubu 100”, zapewne zainteresuje oferta mieszkaniowa OSIEDLA LEGIONÓW, nowej inwestycji firmy Unimax położonej w centrum Kielc. Na nabywców czekają atrakcyjne mieszkania z funkcjonalnymi aranżacjami i dużymi przeszkleniami.
 
 
Siedziba spółki
01-042 Warszawa
ul. Okopowa 56
tel. 22 45 25 399

Ankieta kibica