PGE VIVE KIELCE

Reklama

"Zaangażowanie firm w sponsorowanie wydarzeń sportowych przekłada się na pozytywny odbiór tych firm. Sponsorowanie sportu może być jednym z najskuteczniejszych elementów budowania pozytywnego wizerunku firmy."
                                                                                                                                                           źródło: Sponsoring Monitor ARC Rynek i Opinia

Klub PGE VIVE Kielce i drużyna prowadzona przez trenera Talanta Dujszebajewa są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim sporcie. Kibice zarówno w Kielcach jak i innych regionach mogą żyć emocjami nie tylko z boisk piłkarskich czy siatkarskich parkietów, ale również podczas spotkań piłki ręcznej. Ogromną wartością klubu są kibice, którzy tworzą na trybunach Hali Legionów znakomitą atmosferę, dostrzeganą przez media w kraju i zagranicą.

Popularność naszej dyscypliny zdecydowanie wzrosła. Wielu zawodników naszego klubu stanowi trzon zespołów narodowych m.in. Polski, Chorwacji, Słowenii, Hiszpanii czy Niemiec. W 2016 roku nasza drużyna odniosła ogromny sukces i na stałe zapisała się w historii polskiego sportu. Zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów odbiło się szerokim echem w Polsce i na całym świecie. O tym sukcesie było głośno całym kraju. Znacznie przycznił się on do popularyzacji piłki ręcznej, rozpoznawalności klubu i wzrostu potencjału wizerunkowego zawodników. 

Plan budowy silnego klubu piłki ręcznej z mocną drużyną na skalę Europy jest w trakcie realizacji. Drużyna osiąga wielkie sukcesy na parkiecie, a klub otrzymuje ogólnopolskie wyróżnienia za organizacyjne i sportowe zwycięstwa. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w czysty sport, jakim jest nasza dyscyplina, przysporzy zarówno wiele satysfakcji, radości jak i wymiernych korzyści biznesowych.

Informacje o ofercie reklamowej  i  współpracy marketingowej: marketing(at)kielcehandball.pl oraz numer tel. + 48 41 345 10 44


SUKCESY SPORTOWE:

15-krotne Mistrzostwo Polski 

15-krotne zdobycie Pucharu Polski

Brązowy medal rozgrywek Ligi Mistrzów - 2013 i 2015

Zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów - 2016

SUKCESY POZASPORTOWE:

Drużyna Roku 2010 w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP

Nagroda Biznesu Sportowego DEMES w - 2010

Nominacja do Nagrody Biznesu Sportowego DEMES - 2015 i 2016 

Klubowa Drużyna Roku 2016 w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP

Klubowa Drużyna Roku 2016 w Plebiscycie Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu

Nominacja "Sportowe Przeżycie Roku 2016" organizowanego przez Przegląd Sportowy

 

 

 

Ankieta kibica