PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Porażka w Chrzanowie na zakończenie I-ligowego sezonu

Autor: JS Dodano: 2017-05-21, 11:08 0

W meczu ostatniej kolejki sezonu 2016/2017 w rozgrywkach I ligi piłkarze ręczni beniaminka – Vive Tauron II Kielce ulegli na wyjeździe zespołowi MTS Chrzanów. Porażka oznacza, że podopieczni trenera Rafała Bernackiego zajęli ostatecznie 11. miejsce w tabeli.

MTS Chrzanów – Vive Tauron II Kielce 31:28 (19:10)

VTIIK: Baran, Markowski, Kijewski - Vujović 13, Bernacki 4, Telka 3, Bis 3, Grdeń 2, Filipowicz 1, Skowron 1, Kogutowicz, Godzisz, Pawlik, Ciołak, Bysiak, Dufaj.

Pierwszy kwadrans miał wyrównany przebieg, a po 15 minutach gry na tablicy świetlnej był remis (7:7). Kolejne 15 minut to jednak zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy jeszcze przed przerwą zdołali sobie wypracować aż 9-bramkowy zapas. Po zmianie stron miejscowi długo kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Dopiero w końcówce kielczanie nieco przycisnęli rywali, zmniejszając na dwie minuty przed końcową syreną straty do trzech trafień. Do wyrównania zabrakło już jednak i czasu,  ale przede wszystkim też precyzji i dokładności w wyprowadzanych kontratakach.