PGE VIVE KIELCE

Aktualności

 

KS VIVE TARGI I KIELCE
             
Numer Nazwisko Imię Pozycja Wzrost Waga Data urodzenia
1 Gryz Jakub Bramkarz 180 65 16.07.1997
2 Starościak Wojciech Obrotowy 176 65 13.04.1997
3 Niziołek Jakub Rozgrywający 176 64 14.07.1997
4 Biskup Konrad Skrzydłowy 165 55 26.06.1997
5 Chwastowski Gabriel Rozgrywający 188 68 26.09.1997
6 Bekier Konrad Skrzydłowy 174 64 06.05.1997
7 Łukaszewicz Kacper Rozgrywający 175 59 08.09.1997
9 Konopacki Dominik Rozgrywający 184 80 13.03.1997
11 Parlicki Bartłomiej Skrzydłowy 179 62 15.03.1997
13 Grabowski Michał Rozgrywający 184 77 28.11.1997
14 Czechowski Michał Rozgrywający 188 78 07.01.1997
15 Siedlarz Kamil Skrzydłowy 168 50 04.09.1997
16 Kołodziej Mateusz Bramkarz 176 59 03.11.1997
17 Bysiak Piotr Skrzydłowy 181 65 26.02.1997
19 Bis Bartłomiej Obrotowy 183 76 25.03.1997
20 Krzeczkowski Bartłomiej Skrzydłowy 168 48 04.04.1997
22 Pytlos Mateusz Bramkarz 178 69 25.04.1997
23 Ciołak Konrad Rozgrywający 183 60 03.08.1997
24 Gorzelak Bartłomiej Rozgrywający 184 62 13.05.1997
25 Banaś Michał Rozgrywający 180 64 16.04.1997
26 Sadza Maciej Rozgrywający 174 58 26.04.1997
27 Stawiarski Łukasz Skrzydłowy 172 60 25.04.1997
29 Lolo Błażej Obrotowy 178 77 10.07.1997
             
Trener Bernacki Rafał        

 

10.04.2012

KSVT I : KSVT II 32:20 (13:10)

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Niziołek Jakub (2), Bekier Konrad (2), Łukaszewicz Kacper, Konopacki Dominik, Grabowski Michał (7), Czechowski Michał (2), Siedlarz Kamil (4), Bis Bartłomiej (4), Krzeczkowski Bartłomiej, Ciołak Konrad, Banaś Michał (9), Sadza Maciej (2), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

KSVT II : Piotrowicz Bartłomiej, Rodacki Kacper (5), Rutecki Filip (3), Komor Przemysław (4), Klimek Mateusz (1), Markowski Krzysztof, Stępień Patryk, Wójcik Mikołaj (6), Bazowski Konrad, Żelazny Szymon, Paluch Paweł, Bujak Piotr (1)

 

05.04.2012

KS KORAB OSIR II STASZÓW : KSVT I 21:21 (11:10)

KS KORAB OSIR II STASZÓW : Sierant Patryk, Kwiatek Konrad, Masternak Mateusz, Olszewski Krystian, Wójcik Łukasz, Kaleta Michał (6), Skuza Tomasz (1), Głuch Tomasz (5), Toś Kamil (3), Bugaj Kamil (3), Kubacki Karol (2), Miśkiewicz Michał, Sidor Tomasz (1), Słomiński Jakub, Siuda Szczepan

KSVT I : Pytlos Mateusz, Niziołek Jakub (1), Bekier Konrad (1), Łukaszewicz Kacper, Konopacki Dominik, Grabowski Michał (3), Czechowski Michał (3), Siedlarz Kamil (2), Kołodziej Mateusz, Bis Bartłomiej (3), Krzeczkowski Bartłomiej, Ciołak Konrad (1), Banaś Michał (5), Sadza Maciej (2), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

 

18.03.2012

KSVT I : KS KORAB OSIR II STASZÓW 37:23 (21:13)

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub, Bekier Konrad (2), Łukaszewicz Kacper, Parlicki Bartłomiej (3), Grabowski Michał (2), Czechowski Michał (4), Siedlarz Kamil (6), Bis Bartłomiej (6), Ciołak Konrad (4), Banaś Michał (7), Sadza Maciej (1), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej (1)

KS KORAB OSIR II STASZÓW : Kwiatek Konrad, Masternak Mateusz, Olszewski Krystian (1), Kaleta Michał (6), Głuch Tomasz (1), Toś Kamil (7), Bugaj Kamil (3), Kubacki Karol, Sierant Patryk, Miśkiewicz Michał (1), Sidor Tomasz (4)

 

09.03.2012

SPR WISŁA SANDOMIERZ  :  KSVT I 13:31 (5:17)

SPR WISŁA SANDOMIERZ  : Wręczycki Radosław, Dziewulski Albert, Polak Tomasz, Rzeszowiak Paweł (2), Osowski Krzysztof, Statuch Paweł, Osuch Wojciech, Łukawski Hubert, Gajek Kamil (4), Sąsiadek Marcel, Bakalarz Wiktor (6), Wrona Damian, Majewski Michał, Płaneta Radosław (1), Kucwaj Jakub, Czech Kacper

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub, Chwastowski Gabriel (1), Bekier Konrad (2), Łukaszewicz Kacper, Parlicki Bartłomiej (2), Grabowski Michał (7), Czechowski Michał (3), Siedlarz Kamil (6), Kołodziej Mateusz, Bis Bartłomiej (2), Krzeczkowski Bartłomiej (3), Ciołak Konrad (2), Banaś Michał (2)

 

04.03.2012

KSVT I  : KS KORAB OSIR I STASZÓW  34:28 (15:16)

W bieżącej rundzie rozgrywek zespół młodzików VIVE I podejmował u siebie klub ze Staszowa. Początek meczu był bardzo dobry dla naszej drużyny. W ciągu pierwszych sześciu minut spotkania pewnie odskoczyliśmy rywalom. Przy znacznej przewadze punktowej dalszy przebieg meczu wydawał się być przesądzony. Jednak rywale swoją postawą doprowadzili do jednobramkowej przewagi po pierwszej połowie meczu. Na szczęście w drugiej połowie nasi chłopcy po zarządzonej „pobudce” zrehabilitowali się i do końca meczu kontrolowali zdobytą przewagę. Na słowa uznania zasługuje gra i postawa Czecha który po długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją wraca do gry. Naszej drużynie pomógł  również Gryzu i Pyton broniąc rzuty w trudnych chwilach meczu.

Ostateczna statystyka meczu jest następująca : 

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Niziołek Jakub (1), Chwastowski Gabriel, Bekier Konrad (2), Łukaszewicz Kacper, Parlicki Bartłomiej, Grabowski Michał (11), Czechowski Michał (5), Siedlarz Kamil, Bis Bartłomiej (4), Ciołak Konrad (3), Banaś Michał (6), Sadza Maciej (2), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

KS KORAB OSIR I STASZÓW : Fuks Łukasz, Mysełek Jakub (1), Kos Wojciech (3), Wawrzkiewicz Robert (1), Zieliński Dominik (5), Tokarski Robert (8), Bąk Dominik (5), Batóg Damian (5), Sitoński Karol, Dyl Wojciech, Golański Dominik

 

01.02.2012

UKS ZORZA BOGORIA : KSVT I  23:43 (11:16)

UKS ZORZA BOGORIA : Kaczmarski Albert, Falasa Damian (1), Madej Tomasz, Trybuszkiewicz Dariusz, Sinkowski Mateusz (7), Przytuła Konrad, Przytuła Jacek, Sinkowski Michał (5), Grabiec Bartłomiej (2), Trybuszkiewicz Dominik, Rogala Mateusz (2), Samela Sebastian (2), Florys Mateusz (4), Gaweł Kamil, Wzorek Michał, Mucha Konrad

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub, Łukaszewicz Kacper (2), Konopacki Dominik (2), Parlicki Bartłomiej (3), Grabowski Michał (5), Siedlarz Kamil (6), Bysiak Piotr, Bis Bartłomiej (7), Krzeczkowski Bartłomiej (1), Ciołak Konrad (7), Banaś Michał (9), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej (1)

 

29.01.2012

KSVT I : KSSPR KOŃSKIE  29:32 (11:14)

KSVT I : Gryz Jakub, Kołodziej Mateusz, Pytlos Mateusz, Starościak Wojciech, Niziołek Jakub (2), Chwastowski Gabriel, Łukaszewicz Kacper (1), Parlicki Bartłomiej, Grabowski Michał (5), Siedlarz Kamil (1), Bis Bartłomiej (5), Krzeczkowski Bartłomiej, Ciołak Konrad (5), Banaś Michał (10), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

KSSPR KOŃSKIE : Grot Adrian, Makowski Piotr, Smyk Krystian, Makowski Adam (7), Pluta Robert (1), Śledź Rafał (4), Wolski Łukasz, Szczepanik Kacper (12), Mastalerz Patryk (7), Sroka Jakub, Socha Paweł, Kania Michał (1)

 

14.01.2012

KSVT IV : KSVT I  22:37 (7:23)

KSVT IV : Baran Mikołaj, Sutowicz Oskar, Lasocki Karol (7), Konopka Piotr, Grdeń Filip (3), Gajewski Kacper (3), Telka Łukasz (6), Kogutowicz Bartosz (3), Detka Michał, Bulski Jakub, Dziedzic Kacper, Nowak Paweł, Sobieraj Piotr, Stąpor Karol

KSVT I : Gryz Jakub, Pytlos Mateusz, Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub (2), Łukaszewicz Kacper (4), Konopacki Dominik (1), Parlicki Bartłomiej (2), Grabowski Michał (3), Siedlarz Kamil (2), Bis Bartłomiej (5), Krzeczkowski Bartłomiej (3), Ciołak Konrad (1), Banaś Michał (9), Sadza Maciej (2), Stawiarski Łukasz (1), Lolo Błażej (1)

 

24.12.2011

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok 2012 życzymy Wszystkim samych sukcesów, optymizmu, szczęścia i miłości oraz spełnienia marzeń.


23.12.2011

Jesteśmy już po pierwszej kolejce rozgrywek. Po ciężkich bojach uplasowaliśmy się na 1 miejscu. Teraz koncentrujemy się na utrzymaniu zdobytego miejsca w kolejnej rundzie rozgrywek.

 

Tabela I RUNDY

                        DRUZYNA

M

PKT

Z

R

P

B +

B -

R + / -

1. VIVE TARGI  I  Kielce

5

10

5

0

0

171

116

+ 55

2. KSSPR Końskie

5

8

4

0

1

176

124

+ 52

3. UKS ZORZA Bogoria

5

6

3

0

2

158

159

- 1

4. KS KORAB OSIR I Staszów

5

4

2

0

3

135

138

- 3

5. VIVE TARGI  IV Kielce

5

2

1

0

4

121

148

- 27

6.  SPR WISŁA Sandomierz

5

0

0

0

5

106

182

- 76

 

22.12.2011

KS KORAB OSIR STASZÓW : KSVT I 26:39 (15:22)

KS KORAB OSIR STASZÓW : Mysełek Jakub (2), Tokarski Robert (5), Bąk Dominik (6), Golański Dominik (3), Dyl Wojciech, Batóg Damian (6), Kos Wojciech (1), Szymczak Michał (1), Bąk Sebastian, Wawrzkiewicz Robert (2), Fuks Łukasz, Sitoński Karol

KSVT I : Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub (3), Biskup Konrad, Chwastowski Gabriel,  Parlicki Bartłomiej, Grabowski Michał (10), Czechowski Michał (9), Siedlarz Kamil (1), Kołodziej Mateusz, Bysiak Piotr, Bis Bartłomiej (6), Krzeczkowski Bartłomiej, Pytlos Mateusz, Ciołak Konrad, Banaś Michał (8), Stawiarski Łukasz

 

12.12.2011

KSVT I : SPR WISŁA SANDOMIERZ 32:17 (22:9)

KSVT I : Niziołek Jakub (4), Biskup Konrad, Konopacki Dominik (2), Parlicki Bartłomiej (1), Grabowski Michał (5), Czechowski Michał (6), Siedlarz Kamil (2), Kołodziej Mateusz, Bis Bartłomiej (2), Pytlos Mateusz, Ciołak Konrad (1), Gorzelak Bartłomiej, Banaś Michał (4), Sadza Maciej (4), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej (1)

SPR WISŁA SANDOMIERZ : Wręczycki Radosław, Dziewulski Albert, Daszczenko Michał (1), Polak Tomasz, Rzeszowiak Paweł (3), Osowski Krzysztof, Statuch Paweł (1), Osuch Wojciech, Łukawski Hubert, Woś Bartosz (1), Gajek Kamil (4), Bryła Maciej (1), Bakalarz Wiktor (1), Wrona Damian (2), Sąsiadek Marcel, Płaneta Radosław (3)

 

27.11.2011

KSVT I : UKS ZORZA BOGORIA 38:28 (22:13)

W niedzielne przedpołudnie drużyna młodzików 97 Vive Kielce pewnie pokonała u siebie Zorzę Bogoria. Na szczególne uznanie w naszej drużynie zasługiwała mocna i szczelna defenzywa. W krytycznym momencie spotkania rywale zbliżyli się do nas na 4 bramki ale nasza drużyna sprawnie się odbudowała i pewnie wygrała spotkanie.

KSVT I : Gryz Jakub, Starościak Wojciech, Niziołek Jakub (3), Chwastowski Gabriel, Bekier Konrad (1), Konopacki Dominik (2), Parlicki Bartłomiej (2), Grabowski Michał (7), Czechowski Michał (8), Siedlarz Kamil (3), Bis Bartłomiej (2), Pytlos Mateusz, Ciołak Konrad, Banaś Michał (10), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

UKS ZORZA BOGORIA : Kaczmarski Albert, Sinkowski Mateusz (2), Trybuszkiewicz Dariusz (4), Falasa Damian (1), Przytuła Konrad (1), Mucha Konrad, Sinkowski Michał (1), Grabiec Bartłomiej (5), Trybuszkiewicz Dominik, Kogala Mateusz, Samela Sebastian (1), Florys Mateusz (12), Kijanka Jarosław (1), Wzorek Michał

 

20.11.2011

KSSPR KOŃSKIE : KSVT I 23:26(13:11)

KSSPR KOŃSKIE : Grot Adrian, Makowski Piotr, Smyk Krystian, Makowski Adam (5), Pluta Robert (1), Gierczynski Damian, Śledź Rafał (3), Sroka Jakub, Kupis Michał (4), Szczepaniak Kacper (7), Mastalerz Patryk (2), Kania Michał (1)

KSVT I : Starościak Wojciech (1), Niziołek Jakub (4), Biskup Konrad, Chwastowski Gabriel, Bekier Konrad, Parlicki Bartłomiej (1), Grabowski Michał (6), Czechowski Michał (1), Siedlarz Kamil (3), Kołodziej Mateusz, Bis Bartłomiej (6), Krzeczkowski Bartłomiej, Pytlos Mateusz, Banaś Michał (4), Stawiarski Łukasz, Lolo Błażej

 

12.11.2011

KSVT I : KSVT IV 36:22 (20:12)

KSVT I : Starościak Wojciech (2), Niziołek Jakub (1), Chwastowski Gabriel, Bekier Konrad (3), Łukaszewicz Kacper (3), Konopacki Dominik, Parlicki Bartłomiej (2), Grabowski Michał (6), Czechowski Michał (2), Siedlarz Kamil, Kołodziej Mateusz, Bis Bartłomiej (4), Pytlos Mateusz, Banaś Michał (12), Sadza Maciej (1), Stawiarski Łukasz

KSVT IV : Baran Mikołaj, Siwek Kacper, Lasocki Karol (6), Konopka Piotr (1), Grdeń Filip (1), Gajewski Kacper (6), Dufaj Bartosz, Telka Łukasz (5), Kogutowicz Bartosz (2), Sutkowicz Oskar, Detka Michał, Bulski Jakub, Nowak Paweł (1), Wikło Wojciech, Sobieraj Piotr, Stąpor Karol