PGE VIVE KIELCE

Aktualności

1. kolejka
KS KSZO Ostrowiec Św. - Vive Tauron III Kielce 9:29 (8:16)
Dębosz, Matys 2, Michałkiewicz 4, Świt, Wasiak 2, Majchrzak 6, Jakubiec 4, Janaszek, Kotliński 2, Kudła 1, Chwastowski, Makuła

2. kolejka
Vive Tauron III Kielce - SPR Wisła Sandomierz 32:17 (14:11)
Dębosz, Matys 1, Michałkiewicz 6, Świt 1, Wasiak 2, Majchrzak 4, Jakubiec 5, Janaszek 1, Jurasik 1, Kotliński 2, Kudła, Chwastowski, Makuła 9

3. kolejka
Vive Tauron II Kielce – Vive Tauron III Kielce 21:25 (13:12)
Dębosz, Matys, Przybylski, Michałkiewicz 9, Świt 6, Wasiak 4, Majchrzak, Jakubiec 1, Janaszek, Jurasik, Kotliński 4, Kudła, Makuła 1

4. kolejka
Vive Tauron III Kielce - KSSPR Końskie 17:24 (9:16)
Dębosz, Przybylski 3, Michałkiewicz 5, Wasiak 3, Majchrzak 2, Jurasik, Kotliński 2, Kudła, Makuła 2, Świt

5. kolejka
Vive Tauron III Kielce - Vive Tauron I Kielce 31:25 (19:12)
Dębosz, Michałkiewicz 8, Wasiak 4, Majchrzak 4, Janaszek, Gorlas, Jurasik, Kotliński 3, Kowalski, Kudła 1, Świt 4, Chwastowski, Makuła 7

6. kolejka
Vive Tauron III Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 34:16 (23:8)
Dębosz, Matys 3, Przybylski 2, Michałkiewicz 9, Wasiak 3, Majchrzak, Jakubiec 5, Janaszek 3, Kotliński 1, Kudła, Świt 5, Chwastowski, Makuła 3

7. kolejka
Wisła Sandomierz - Vive Tauron III Kielce 19:29 (13:13)
Dębosz, Majchrzak, Michałkiewicz 5, Wasiak 6, Jakubiec 1, Janaszek, Gorlas, Jurasik 1, Kotliński 2, Wiaderny, Świt 5, Makuła 9

8. kolejka
KSSPR Końskie - Vive Tauron III Kielce 27:19 (18:11)
Dębosz, Majchrzak 4, Michałkiewicz 2, Wasiak 7, Jakubiec 1, Gorlas, Jurasik, Kotliński, Wiaderny, Świt 3, Makuła 2

9. kolejka
Vive Tauron III Kielce - Vive Tauron II Kielce 22:20 (13:15)
Dębosz, Majchrzak 3, Michałkiewicz 6, Wasiak 2, Jakubiec, Gorlas, Jurasik, Kotliński 3, Kudła, Świt 4, Makuła 4

10. kolejka
Vive Tauron I Kielce - Vive Tauron III Kielce 25:29 (16:18)
Dębosz, Matys, Majchrzak 6, Michałkiewicz 3, Wasiak 1, Jakubiec 1, Janaszek, Gorlas, Jurasik 1, Kotliński 4, Wiaderny 2, Kudła, Świt 3, Chwastowski, Makuła 8

Tabela rozgrywek:

DRUZYNA M Z R P B + B - PKT + PKT -
1. KSSPR Końskie 10 10 0 0 307 160 20 0
2. Vive Tauron III Kielce 10 8 0 2 267 203 16 4
3. SPR Wisła Sandomierz 10 4 0 6 220 241 8 12
4. Vive Tauron II Kielce 10 4 1 5 236 245 9 11
5. Vive Tauron I Kielce 10 3 1 6 245 238 7 13
6. KSZO Ostrowiec Św. 10 0 0 10 152 340 0 20

 

1/4 Turnieju Chłopców o Puchar Prezesa ZPRP (Przemyśl)

SKS Kusy Kraków - Vive Tauron III Kielce 23:25 (12:13)
Dębosz, Majchrzak 1, Michałkiewicz 7, Wasiak 5, Jakubiec, Jędrzejewski 1, Jurasik 1, Kotliński 1, Wiaderny 2, Kudła, Świt 2, Szkurłat 4, Makuła 6, Gorlas

SP 14 Przemyśl - Vive Tauron III Kielce 14:25 (8:13)
Dębosz, Matys, Majchrzak 3, Michałkiewicz 6, Wasiak 5, Jakubiec 1, Jędrzejewski 1, Jurasik, Kotliński 1, Wiaderny 2, Świt 2, Szkurłat, Makuła 5, Gorlas

KS Vive Tauron III Kielce - AZS UMCS Lublin I 33:22 (18:13)
Dębosz, Matys, Majchrzak 5, Michałkiewicz 5, Wasiak 5, Jakubiec 2, Jędrzejewski 1, Adamczyk, Jurasik, Kotliński 1, Wiaderny 1, Kudła, Świt 4, Szkurłat 2, Makuła 7, Gorlas

 

1/2 Turnieju Chłopców o Puchar Prezesa ZPRP (Końskie)

KS Vive Tauron III Kielce - UMKS PMOS I Chrzanów 30:19 (18:9)
Dębosz, Majchrzak 3, Michałkiewicz 10, Wasiak 4, Jakubiec, Jurasik, Kotliński 1, Wiaderny 1, Kudła 1, Szkurłat 4, Makuła 6, Erdenberger, Gorlas

SKS Kusy Kraków - KS Vive Tauron III Kielce 24:25 (14:13)
Dębosz, Majchrzak 2, Michałkiewicz 4, Wasiak 5, Kotliński, Wiaderny, Świt 3, Szkurłat 1, Makuła 9, Erdenberger 1, Gorlas

KSSPR Końskie - KS Vive Tauron III Kielce 27:22 (17:12)
Dębosz, Majchrzak 3, Michałkiewicz 6, Wasiak 5, Jakubiec 1, Kotliński, Wiaderny, Świt 1, Szkurłat 1, Makuła 3, Erdenberger 2, Gorlas

 

Finał Turnieju Chłopców o Puchar Prezesa ZPRP (Końskie)

UKS Iskra Bydgoszcz – KS Vive Tauron III Kielce 16:14 (13:6)
Majchrzak 3, Michałkiewicz 2, Wasiak 2, Jakubiec 1, Jędrzejewski 1, Kotliński 1, Wiaderny, Świt 1, Szkurłat, Makuła 3, Erdenberger, Gorlas

UKS Wilanowia Warszawa – KS Vive Tauron III Kielce 18:23 (11:11)
Majchrzak 6, Michałkiewicz 2, Wasiak 2, Jakubiec 1, Jędrzejewski, Kotliński 1, Wiaderny, Świt 2, Szkurłat 2, Makuła 6, Erdenberger 1, Gorlas

SPR Pogoń 1945 Zabrze – KS Vive Tauron III Kielce 16:22 (10:13)
Dębosz, Majchrzak 6, Michałkiewicz 3, Wasiak 2, Jakubiec 1, Jędrzejewski 2, Kotliński, Wiaderny, Świt, Szkurłat, Makuła 6, Erdenberger 2, Gorlas

Półfinał:
KS SPR Chrobry Głogów – KS Vive Tauron III Kielce 17:18 (11:13)
Dębosz, Majchrzak 5, Michałkiewicz 3, Wasiak 1, Jakubiec 1, Jędrzejewski 2, Kotliński, Wiaderny, Świt 3, Szkurłat, Makuła 3, Erdenberger, Gorlas

Mecz o I miejsce:
KS Vive Tauron III Kielce - KSSPR Końskie 20:18 (13:12)
Dębosz, Majchrzak 1, Michałkiewicz, Wasiak 3, Jakubiec 1, Jędrzejewski 4, Kotliński 2, Wiaderny 1, Świt, Szkurłat 2, Makuła 6, Erdenberger, Gorlas

Kolejność na podium:
1. Vive Tauron III Kielce
2. KSSPR Końskie
3. Chrobry Głogów